Як виглядатиме внутрішній біометричний паспорт?

Четвер, 21 травня 2015 08:14 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Кабінет міністрів України опублікував зразок внутрішнього біометричного паспорту, оформлення та видача якого почнеться з 1 січня 2016 року. 

Документ буде у формі пластикової картки

Цим документом затверджено зразок і технічний опис бланка паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, а також зразок і технічний опис бланка паспорта, який не містить безконтактного електронного носія.

Відповідну постанову ухвалено 25 березня й оприлюднено на сайті уряду в середу, 20 травня.

До завершення роботи з впровадження оформлення й видачі паспорта громадянина України, зразки бланків якого затверджені цією постановою, паспорт громадянина України може оформлюватися з використанням бланка попереднього зразка.

Нагадаємо, у грудні 2012 року набув чинності закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр і документи, що підтверджують громадянство України, засвідчують особу або її спеціальний статус». Цей закон передбачає введення біометричних паспортів, що містять чіп, або безконтактний електронний носій інформації, на якому записані, зокрема, біометричні дані людини: відбитки пальців, розпізнавання обличчя, ДНК, долоня руки, сітківка ока тощо.

Як відомо, в Україні також оформлятимуть паспорти громадянина України для виїзду за кордон з біометричними даними.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається