До Сербії на відпочинок вирушили діти бійців АТО Рекомендовані

П'ятниця, 31 липня 2015 07:02 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1388 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Із Тернопільщини в Сербію вирушили на відпочинок діти бійців АТО 

Відпочинок у Сербії для дітей учасників АТО з Тернопільщини організували представники української діаспори за підтримки керівництва Тернопільської обласної державної адміністрації.

За інформацією прес-служби Тернопільської ОДА, в місто Гучево провели 15 дітей із різних районів області.

Ця поїздка відбувається у рамках програми оздоровлення дітей учасників АТО. Деякі діти вже побували у Польщі та Угорщині. У серпні планується поїздка до Хорватії – протягом 12-ти днів діти відпочиватимуть на узбережжі Адріатичного моря. Туди вирушить більше 40 дітей.

Щоб отримати можливість поїхати на відпочинок, батьки повинні подати документи до реєстру, який ведуть соціальні служби для молоді. Ці поїздки організовують лише для дітей учасників АТО. Наразі у переліку 120 дітей. Супроводжує дітей секретар Національної ради української меншини в Сербії Далібор П’єкні. За його словами, на учасників поїздки чекають захоплюючі екскурсії. «Програма розрахована на тиждень, – зазначив він. – Плануємо екскурсію у місто, де народився засновник сербської абетки. Також діти ознайомляться з численними історичними пам’ятками архітектури».

Останнє редагування П'ятниця, 31 липня 2015 07:19