Композитор-закарпатець Роман Меденці нагороджений ювілейною медаллю Світового конгресу українців

Понеділок, 12 жовтня 2015 06:51 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1463 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вперше в історії Світового конгресу українців відбулось нагородження ювілейною відзнакою – медаллю СКУ «200 років з дня народження Тараса Шевченка».

Найвища нагорода Світового конгресу українців – ювілейна відзнака СКУ «200 років з дня народження Тараса Шевченка» – установлена з нагоди 200-ліття з дня народження Тараса Шевченка для нагородження осіб «за значний внесок у популяризацію творчої спадщини та вшанування  Тараса Шевченка за межами України».

На адресу Комісії надійшло більше  90 подань з різних країн світу.

Лауреатами стали відомі письменники, художники, скульптори, архітектори з Аргентини, Бразилії, Канади, Російської Федерації, США, України.

Серед  нагороджених – закарпатець, член Національної Спілки композиторів України, лауреат обласної премії ім. Дезидерія Задора Роман Меденці за вокальний цикл «Поезії Кобзаря» для сопрано, мецо-сопрано, тенора і басу    в супроводі  фортепіано.

Вручення ювілейних відзнак (медалей) СКУ «200 років з дня народження Тараса Шевченка» відбувалось під час офіційної частини Річних загальних зборів СКУ 2015 р. в залі Державного Національного університету ім. Сервантеса в  Мадриді, Іспанія.

Останнє редагування Понеділок, 12 жовтня 2015 10:46