Міжнародний фонд Івана Франка заснував Міжнародну премію імені Івана Франка

Четвер, 12 листопада 2015 12:38 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1802 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Премію засновано з метою сприяння всеохоплюючому вивченню творчої, наукової, громадської діяльності Івана Франка і спонукання вчених з різних країн світу до проведення актуальних українознавчих та соціально-гуманітарних досліджень, що увиразнюють гуманістичний, національний, духовний, державотворчий сенс пізнання, популяризації та утвердження наукової і культурної спадщини України у світовому контексті.

Присудження премії має стати почесним визнанням вагомих здобутків та значних заслуг науковців різних країн світу в галузі україністики та соціально-гуманітарних наук. Перша премія буде вручена 27 серпня 2016 року з нагоди 160-річчя від дня народження Івана Франка.

Премія присуджуватиметься дослідникам, наукові роботи яких буде подано доКомітету Премії і буде визнано найкращими за оцінкою міжнародного журі.

Премія матиме дві номінації – за вагомий особистий внесок у розвиток україністики та за визначний особистий внесок у розвиток соціально-гуманітарних наук.

Більш детальна інформація щодо премії розміщена на веб-сайті Фонду Івана Франка за електронною адресою: http://www.frankoprize.com.ua.

Контактні дані Фонду Івана Франка: 01133, м. Київ, бул. Л.Українки, 28А, оф. 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..