×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

Кожен українець може долучитися до популяризації України в світі Рекомендовані

П'ятниця, 04 грудня 2015 12:28 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1444 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У річницю початку Революції Гідності стартував проект "Україна. Гідність. Свобода. Креативність". Даний проект виходить за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Презентація проекту та інтерактивного сайту проекту, відбулася 30 листопада в Міністерстві закордонних справ України.

Проект є результатом спільної роботи Міністерства закордонних справ, Міністерства інформаційної політики та Production Hub StratComUA. А метою проекту є інформування світу про Україну та її досягнення.
За словами радника Міністра інформаційної політики України з питань стратегічних комунікацій Аліни Фролової: «Одним із завдань МІП є популяризація України в світі. Більша частина нашої роботи за останній рік була приділена боротьбі з російською пропагандою. Ми вважаємо, що прийшов час виконувати більш важливі завдання, а саме розповідати власну історію світові, працювати на позитивне сприйняття та розуміння України за її межами.
Ми вводимо хештег «#MyUkraineIs» і заохочуємо кожного українця запропонувати свій варіант, що таке Україна для кожного з нас».
Слід зазначити, що буклет є першим іміджевим проектом, реалізованим в рамках формування публічної дипломатії України. Загалом Міністерство інформаційної політики України планує забезпечити друк буклету 9 мовами і в кількості близько 40 тис. примірників, які розповсюджуватиме МЗС за кордоном.
Сайт проекту http://myukraineis.org/.

За матеріалами: http://mip.gov.ua