Українська діаспора в США надала допомогу Київському військовому госпіталю на $800 000 Рекомендовані

Понеділок, 07 грудня 2015 14:34 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1158 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

За повідомленням прес-служби Міністерства оборони України, українська діаспора в США надала Київському військовому госпіталю допомогу на суму більше 800 тисяч доларів.

В Україну був доставлений 40-фунтовий контейнер FEU, який зібрали українці штату Вашингтон. Контейнер містив біометричне та діагностичне обладнання, засоби гігієни, одноразовий медичний одяг, витратні матеріали і т.д.

У заході прийняли участь посол України в США Валерій Чалий, почесний консул України у штатах Вашингтон та Орегон Валерій Голобородько, заступник голови Адміністрації Президента Андрій Таранов, старший єпископ Церкви християн віри евангельської Михайло Паночко, представники української діаспори, керівники організації "Коло турботливих друзів", а також військовослужбовці, які лікуються у госпіталі.

"Для того, щоб лікар міг надавати якісну та повноцінну допомогу, тільки його знань, на жаль, недостатньо. В арсеналі медика має бути якісне обладнання, сучасні засоби діагностики та необхідні ліки. І допомога, яку ми сьогодні отримали, буде використана за призначенням, на всіх рівнях ", - заявив під час передачі гуманітарної допомоги начальник госпіталю Анатолій Казимирчук.