Консульська служба України створила власну сторінку у facebook

Вівторок, 09 лютого 2016 12:49 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1236 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

8 лютого 2016 року було створено представництво Департаменту консульської служби (ДКС) МЗС України у Facebook.

"Друзі, тепер у вас є можливість практично в онлайн-режимі спілкуватися не лише з окремими консулами чи консульствами, а й з Департаментом консульської служби! Крім того ви зможете оперативно дізнаватися про новини, застереження, поради консульської служби з першоджерела!", повідомила на своїй сторінці у фейсбуці Алла Полевая.

Отож ми запрошуємо всіх, хто потребує допомоги звертатися до Консульської служби України у Фейсбуці - https://goo.gl/QBCPyC.:

"Як свідчать численні опитування громадської думки, уявлення пересічної людини про консульську діяльність сформоване, фактично, з двох-трьох складових. Зазвичай - це візи, закордонні паспорти, легалізація документів... Але насправді – це лише верхівка айсберга тієї великої роботи, яку майже 25 років незалежності нашої держави здійснює Консульська Служба України.
І ми вирішили це виправити.
Друзі, колеги, співвітчизники!
Сьогодні ми відкриваємо у Facebook сторінку Департаменту консульської служби МЗС України, яка, сподіваємося, зробить наш з вами діалог конструктивним, корисним і дружнім. Ми хочемо розповісти більше про себе. Хочемо почути вас і бути почутими. Ми хочемо, щоб ви відчували себе більш захищеними в будь-якій точці світу і знали, що ми цілодобово працюємо саме для вашого спокою, впевненості і комфорту. З нами ви дізнаватиметеся першими про новини консульської служби, різні історичні та просто цікаві факти з історії і сьогодення Консульської Служби України.
Ми станемо для вас джерелом всього спектру корисної інформації для наших співвітчизників за кордоном.
Ласкаво Просимо!".- повідомляє Консульска служба МЗС України