Куратор "Книжкового Арсеналу" координуватиме розвиток культурної дипломатії Рекомендовані

Середа, 10 лютого 2016 09:31 Автор  Стожари Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1347 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Ольга Жук в 2015 році займалася організацією національного стенду на книжковому ярмарку у Франкфурті

Куратор Книжкового Арсеналу Ольга Жук влаштувалася на роботу в Міністерство закордонних справ. Як повідомляє прес-служба міністерства, вона координуватиме розвиток культурної дипломатії.

"Я рада стати частиною команди міністерства. Будемо продовжувати об'єднання зусиль держави та культурних пасіонаріїв. Лише разом ми можемо посилити присутність української культури у світі, модернізувати імідж країни та, зрештою, зміцнити позиції України у світі", - прокоментувала своє призначення Ольга Жук.

За словами Павла Клімкіна, призначення Жук стало першим системним кроком до створення нової якості української культурної дипломатії. "Нам потрібно рухатися далі з новими яскравими проектами і з чітким розумінням своєї стратегії. Ольга стане модератором цього руху. Я щиро вітаю її в команді МЗС", - додав він.

Ольга Жук - відомий експерт у культурній сфері. Останні 5 років вона координувала один із найбільш популярних і масштабних міждисциплінарних українських фестивалів – "Книжковий Арсенал" у Мистецькому Арсеналі, до того працювала у міжнародних мистецьких, медійних та освітніх проектах.

Вона також брала участь у розробці стратегії "Культура-2025". Жук сприяла кращому представленню України на Франкфуртському ярмарку – найбільшому у світі книжковому форумі.