×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

Подробиці зустрічі керівництва Львівської обласної ради з делегацією з Королівства Нідерландів

Четвер, 25 лютого 2016 10:07 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 842 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У Львівській обласній раді відбулася зустріч керівництва ради з лідером партії Демократи-66 голландського парламенту Олександром Пехтольдом та його колегами.

ід час бесіди сторони обмінялися думками щодо низки актуальних питань співробітництва між Україною та Європейським союзом у контексті підготовки до консультативного референдуму, запланованого в Нідерландах на 6 квітня 2016 року.

З української сторони у зустрічі взяли участь голова обласної ради Олександр Ганущин, заступник голови обласної ради Володимир Гірняк, Перший секретар представництва МЗС України у Львові Тарас Жолубак, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак та голова постійної комісії з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв’язків з українцями за кордоном Тарас Вервега. Нідерланди на зустрічі представляли лідер демократичної партії Королівства Нідерланди "D66", депутат Парламенту Олександр Пехтольд, депутат парламенту Кейс Ферхувен, голова ради нідерландсько-українського співробітництва при Торгово-промисловій палаті Франс Лавуї, депутат ради міста Делфт (демократична партія "D66") Петер Де Фрееде, голова благодійної організації "Henri Nouwen Foundation" Лоран Ноувен, а також нідерландський підприємець Рон Воуллебрегт, Почесний консул Королівства Нідерланди у Львові Богдан Панькевич, генеральний директор ТОВ " ТД Галка Лтд" Юрій Дубовий.

Розпочинаючи зустріч, голова обласної ради Олександр Ганущин, зокрема зазначив: "Для нас важлива ваша позиція і до 6 квітня, і після 6 квітня. Сподіваюся, що наша зустріч додасть вам аргументів для голосування голландців на референдумі".

Олександр Пехтольд зазначив, що вони спеціально приїхали в Україну, щоб побачити все своїми очами, поспілкуватися з людьми, відчути цінності українців. "Для нас однаково важливі і думки президента, і ваша, і простої людини з вулиці. Ми бачимо, що ваші цінності є Європейськими цінностями. Але яким би не був результат референдуму, знайте що це не ставлення Нідерландів до України, а це наше ставлення до Брюселю".

Також на зустрічі говорилося про те, що в Україні виросло ціле покоління яке зростало в незалежній Україні, для якого нема сумніву щодо європейського вибору, вони знають європейські мови, вони їздять по світу, вчаться в європейських вузах.

В Королівстві Нідерланди 6 квітня 2016 року відбудеться референдум щодо ратифікації Угоди про Асоціацію Україна-ЄС, - повідомляється на сайті Львівської обласної ради.