#FreeSavchenko. Вирок Савченко перенесено на 21 березня, вона продовжує голодувати! Рекомендовані

Середа, 09 березня 2016 09:45 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 2112 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Адвокати Савченко оголосили міжнародну акцію на підтримку Надії

Вирок у справі народного депутата України Надії Савченко суд почне оголошувати 21 березня.

Про це під час засідання суду і середу оголосив головуючий суддя у справі.

"Майдану в Росії бути! Я хочу показати своїм прикладом, що в Росії тоталітарний режим можна скрутити в баранячий ріг. Ось моє останнє слово!", - сказала Савченко під час засідання, передає Медиазона.

Савченко встала на лавку і показала суддям середній палець. Після цього суддя зробив їй зауваження.

Потім у суді зачитали останнє слова Савченко, написане нею раніше до попереднього засідання - в ньому Савченко не визнає ні провини, ні вироку суду.

"Суд вкрав у мене тиждень життя і у вас є тільки тиждень на винесення рішення, і може я до цього рішення доживу. Ви можете зробити красиво і визнати свою помилку, але провину не визнаєте. Ви можете зачитати вирок зараз або завтра, або максимум через тиждень", - зазначила Савченко до тексту свого останнього слова.
Вона заявила, що продовжує сухе голодування.

"Я продовжу свою суху голодовку, якщо він (вирок - ред.) буде більше, ніж за тиждень. Все, спасибі!", - заявила Савченко.

Текст останнього слова Савченко раніше оприлюднила її сестра.

Надія Савченко за останню добу втратила чотири кілограми ваги. Стан українки різко погіршується, тому що вона швидко втрачає вагу. Крім того, її організм зневоднюється.

Тим часом, захисник Надії Савченко Марк Фейгін закликав небайдужих вийти на міжнародну акцію на підтримку української полоненої.

Про це він написав у своєму Твітері. "Нам знову потрібна ваша допомога. Я прошу вийти на міжнародну акцію #FreeSavchenko 21 та 22 березня, в два дня винесення вироку Надії", - зазначив Фейгін.

 

Водночас суд не дозволяє побачень Надії навіть із українськими лікарями, які мають оглянути бранку. Сестра Віра зі сльозами просить російське правосуддя дозволити хоча би візит медиків, але наразі такого рішення немає.

Останнє редагування Середа, 09 березня 2016 10:00