×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2112
Версія для друку

Візит економічної місії Нідерландів до України

Вівторок, 15 березня 2016 12:34 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 975 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

З 15 по 17 березня 2016 року в Україні з візитом перебуває нідерландська економічна місія на чолі з міністром зовнішньої торгівлі і співробітництва цієї країни Ліліаною Плумен.

Ппрес-служба посольства Нідерландів в Україні, повідомляє, що увага місії буде зосереджена на галузі сільського господарства та продовольства, а також питаннях інфраструктури та логістики. В місії беруть участь близько 30 нідерландських компаній, що представляють ці сфери.

У вівторок міністр Плумен відвідає нідерландську компанію "Zeelandia", виробника хлібних та кондитерських сумішей, а також зустрінеться з міністром фінансів Наталією Яресько.

У середу відбудуться зустрічі з міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварасом Абромавичусом, студентами Києво-Могилянської Академії,  молодими українськими підприємцями. Міністр Плумен також здійснить візит до ПАТ "Комбінат Тепличний".

У четвер місія завершиться відвідуванням нідерландської ІТ-компанії Control Pay, що працює у секторі логістики, а також зустріччю з міністром аграрної політики та продовольства Олексієм Павленком.

"Україна має потужний потенціал для нідерландських бізнесменів та інвесторів. На сьогодні вже 320 нідерландських компаній працюють у цій сусідній до ЄС країні. У рамках візиту ми прагнемо створити можливості для укладення нових контрактів і розширення існуючих. Саме в цьому полягає важливість Угоди про асоціацію, яка визначає економічні та політичні реформи і передбачає усунення перешкод на шляху до спрощення  торгівлі", - сказала Плумен.