Сьогодні у Києві на території церкви Миколи Набережного поховають Георгія Гонгадзе Рекомендовані

Вівторок, 22 березня 2016 07:24 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1336 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні поховають Георгія Гонгадзе. Його вбили 16 років тому. Церемонія відбудеться в Києві, на Подолі, у церкві Миколи Чудотворця Набережного. Відспівування і прощання почнеться опівдні. Про це заявила адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко

Очікується, що літургія і церемонія прощання відбуватиметься у церкві зранку і до 14 години.

«22 березня Георгій Гонгадзе буде похований на території церкви Миколи Набережного Відспівування і прощання почнеться близько 12:00», — сказала Теличенко в коментарі «Інтерфакс-Україна».

За її словами, під час похоронної церемонії не передбачено «жодних виступів політиків або інших світських осіб», а в церкві, де буде проходити відспівування, буде заборонена фото і відео зйомка»

«Сім'я просить журналістів не звертатися за коментарями, а при фото і відеографів — дотримуватися дистанції», — підкреслила адвокат.

Зазначимо, що Георгія Гонгадзе поховають у Києві на Подолі, на території церкви Миколи Чудотворця Набережного, що належить УГКЦ.

Напередодні Президент Порошенко передав вдові загиблого журналіста Георгія Гонгадзе Мирославі орден "Зірка героя". Високе звання Георгій Гонгадзе отримав посмертно ще в 2005 році.

Мирослава Гонгадзе подякувала президенту Петру Порошенку за увагу до пом'яті про її покійного чоловіка.

"Дякую президенту Порошенку за увагу до пам'яті Георгія. Для мене символічно зараз отримати нагороду Героя України, присвоєного Георгію посмертно ще в 2005 році. Гія б пишався цим званням. Він багато разів казав мені, і публічно, що готовий віддати життя за Україну. Я сказала президенту, що якби Гія був живий, він однозначно сьогодні був би на Східному фронті", - написала Гонгадзе.