×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2112

Росія міняє заручників. Савченко. Надія в обмін на Віру. Рекомендовані

Четвер, 28 квітня 2016 06:40 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1366 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Віру Савченко впустили до Росії, але не випустили. В середу 27 квітня 2016 року, пізно ввечері з'явилося повідомлення, що Віру Савченко, сестру Надії Савченко, не випускають з Росії.

За повідомленням МЗС України, російські прикордонники відібрали в неї паспорт та намагалися затримати в пункті пропуску Черткове. Аби не дати схопити Віру Савченко путінським ординцям, консул України в Росії, разом з Вірою зачинилися у машині з дипломатичними номерами. Машину заблокували. 

Адвокат Надії Савченко Іллі Новіков написав у своїй сторінці в Twitter:

"Віру Савченко не випускають з Росії. Впустили вчора безперешкодно. Зараз побачили, що вона в розшуку через образу чеченського судді".

"Ситуація поки під контролем, Віра Савченко сидить на КПП в автомобілі з дипломатичними номерами, МЗС України в курсі. Ми готові відбиватися", - додав він.

Трохи згодом, з'явилося його роз'яснення:

"Їй сказали, що вона перебуває у федеральному розшуку через образу судді. Оскільки вона перебувала в машині з дипломатичними номерами, прикордонники не змогли її затримати. Чесно кажучи, консули фактично її відбили в прикордонників", - сказав він.

За останніми повідомленнями, консулу разом з Вірою Савченко вдалося виїхати до Ростову. Вона перебуває на території консульства.

Всі ці події сталися після того, як за повідомленням Віри Савченко, начальник СІЗО у Новочеркаську видав українській льотчиці Надії Савченко, незаконно ув’язненій в Росії, пакет документів для екстрадиції в Україну.

"Вона зараз заповнює документи: заяву, біографічні дані та інші. Як сказав начальник тюрми Калганов, вони необхідні для екстрадиції. Їй сказали, що ці документи за процедурою необхідно заповнити для екстрадиції. Будемо сподіватися, що це так", - розповіла Віра Савченко.

Надія Савченко хоч і заповнює папери, однак побоюється, що їх можуть використати для етапування, оскільки на початку процесу її вже обманювали таким чином, - додала вона.

Таким чином, вочевидь, вочевидь, російська влада не змогла придушити українську Надію, то вирішила випробувати українську Віру!

Останнє редагування Четвер, 28 квітня 2016 07:30