×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

Невідомий приніс ще одну картину з музею міста Хорн до Посольства Нідерландів Рекомендовані

Вівторок, 31 травня 2016 06:02 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 942 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

30 травня 2016 року до Посольства Нідерландів в Україні невідомий приніс картину Іzaak Ouwater «Nieuwstraat in Hoorn» (1784 рік).

З великою вірогідністю, картина є однією з тих робіт, які були викрадені з музею Західної Фрісляндії голландського містечка Хорн у ніч на 10 січня 2005 року, - повідомляє "Громадське".

Чоловік, який повернув картину, отримав її у подарунок декілька років тому. Увесь цей час вона перебувала у нього вдома.

Два тижні тому, чоловік приніс картину до мистецтвознавця, щоб отримати фахову консультацію щодо авторства, вартості та художньої цінності твору.

Саме під час такої консультації мистецтвознавець з’ясувала і повідомила власнику, що картина належить до викраденої десять років тому колекції.

Після цього чоловік відразу вирішив її повернути справжнім власникам. Повернута картина знаходиться у дуже поганому стані і потребує реставрації.

 Посольство Королівства Нідерланди у Києві планує провести якнайшвидше  експертизу щодо автентичності картини.

Наразі працівники дипломатичної структури готують відповідні звернення до українських та голландських правоохоронних органів. Якщо експертиза підтвердить те, що картина справді належить до викраденої колекції з міста Горн, то цей витвір мистецтва вже буде п’ятим, знайденим в Україні.