Підкорив світ і загинув за Україну. Українці всього світу закликають Порошенка присвоїти Василю Сліпаку звання Героя України Рекомендовані

Четвер, 30 червня 2016 05:44 Автор  Стожари Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 2298 разів
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

На сайті президента України Петра Порошенка з'явилася петиція про присвоєння звання Героя України всесвітньо відомому оперному співаку Василю Сліпаку, який загинув від кулі снайпера на Донбасі, звання Героя України.

"Це справжній Герой України, він міг і далі співати в Парижі, але Україна для нього - це Батьківщина, за яку він поклав своє життя. Василь Сліпак гідний цього звання", — йдеться в петиції.

Цю петицію підписують люди з різних куточків світу. Щоб петиція була розглянута, вона має набрати 25 тисяч голосів.

Нагадаємо, відомий оперний співак, соліст Паризької опери Василь Сліпак, який воював в зоні АТО в Добровольчому українському корпусі, загинув 29 червня.

"Це був постріл снайпера, це була шоста ранку. Це був Донецький напрямок", - повідомив заступник командира добровольчого батальйону ОУН Борис Гуменюк, наголосивши, що точну дисклокацію перебування "Правого сектору", в лавах якого воював Сліпак, не варто розголошувати, щоб не підставляти бійців.

Також Гуменюк прокоментував інформацію, яка поширюється в соцмережах, про ймовірний наступ українських військ під Дебальцевим, зокрема, про бої у Логвиновому.

"Мені хотілось би думати, що смерть друга "Міфа", Василя Сліпака, стала своєрідним каталізатором, що хлопці зайняли панівні висоти, які треба було давно зайняти, звідки ворог по нас бив і звідки ми тепер будем бити по ворогу", - зауважив заступник командира батальйону ОУН.

 

Останнє редагування Четвер, 30 червня 2016 06:11