×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

Ігор Янковський оголосив переможців конкурсу дитячого малюнку

П'ятниця, 01 липня 2016 10:54 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1163 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

25 червня в Києві, в «Українському домі» на Хрещатику відбулося урочисте оголошення фіналістів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Україна: Шлях до миру!», проведеного Благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» четвертий рік поспіль/

На найбільший в Україні конкурс дитячого малюнку цього року молоді та талановиті художники відправили понад п'ятсот робіт зі всіх куточків України. Всього в конкурсі взяли участь 485 юних митців віком від 5 до 17 років.

Найбільш активними виявилися жителі Києва, Дніпропетровської, Одеської, Житомирської, Миколаївської та Донецької областей. Творчу активність своїх учнів підтримало понад 100 навчальних закладів країни. Церемонія нагородження фіналістів IV Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Україна: Шлях до миру!" зібрала понад 260 юних художників та їхніх батьків з усіх куточків України.

Вона розпочалася з неординарного творчого перформансу Дениса Дитинюка – віртуозного художника, фіналіста шоу «Україна має талант».За допомогою двох полотен та фарб він у своєму шоу промовисто продемонстрував і шлях до миру, і надію на щасливе майбутнє України.

14672705623377121

Відкриваючи церемонію нагородження, засновник Фонду, Ігор Янковський звернувся до гостей і учасників конкурсу: «Все, що ми робимо протягом останніх чотирьох років в рамках Конкурсу дитячого малюнку, присвячене молодому поколінню українців. «Україна: шлях до миру!» через очі дітей, через їх малюнки доносить до всього світу образ України, який ми всі плекаємо в наших серцях. В попередні роки виставка робіт переможців та фіналістів конкурсу вже побувала в Бельгії, Польщі, Франції та Сполучених Штатах Америки. І ми надалі будемо намагатися демонструвати роботи конкурсантів, щоб весь світ зміг дізнатися про Україну не з екранів телевізорів, а з цих чудових малюнків!».

До професійного журі конкурсу увійшла художниця Олеся Джураєва, художник та книжковий графік Кость Лавро, фіналістка II-го Всеукраїнського конкурсу малюнку «Моя мирна Україна» Янна Дубнікова та юна австралійка Аеліта Андре, визнана наймолодшою художницею світу. В 9 років вона вже стала лауреатом художніх конкурсів Лондону, Нью-Йорку, Гонконгу, Італії. На її рахунку 9 персональних виставок. Хоча вона й не змогла бути присутньою на церемонії нагородження особисто, але через відео-повідомлення звернулася до організаторів та конкурсантів: «Всі малюнки були настільки відмінно виконані, що мені було дуже важко вибрати перші місця, тому що кожен малюнок по своєму винахідливий та виражає емоційний стан митця!»

За підсумками своєї роботи професійне журі конкурсу обрало 40 призерів в 13-ти номінаціях. У віковій категорії від 5 до 8 років фіналістами стали Дякевич Софія та Ткачук Віроніка, перше місце зайняв Потобенька Денис (робота «Патріотичний равлик»).

У віковій групі від 9 до 13 років фіналістами стали Полякова Ганна та Бейдик Вікторія, перше місце посіла робота Анастасії Міщанової «З мене проходить шлях від війни до миру». А найстаршими переможцями конкурсу у віковій групі від 14 до 17 років стали Гречкосій Владислава, Солодович Ольга та Богайчук Наталія, робота останньої - «Радість материнства» - посіла перше місце.

14672705634377122

Всі переможці та фіналісти конкурсу, як і в попередні роки, отримали цінні нагороди, зокрема – 10-денні індивідуальні курси від Мистецького центру «Аурум» з майстер-класами та заняттями, де юні митці зможуть освоїти нові техніки малювання.

Завдяки Конкурсу дитячого малюнку «Україна: Шлях до миру!» юні українці, як сказав Ігор Янковський, отримали можливість висловити свою громадянську позицію стосовно їх бачення подальшого розвитку України. А всі охочі зможуть ближче познайомитися з їх баченням завдяки експозиції робіт фіналістів та переможців конкурсу, що буде діяти в «Українському домі» з 25 червня до 9 липня.

Всі роботами молодих та талановитих художників відображають їх прагнення та надії: на мирне небо, посмішки на обличчях звичайних українців, на сильну та успішну державу. А кількість робіт, яка була надіслана на конкурс, в черговий раз демонструє значний творчий потенціал молодого покоління українців. Саме тому Благодійних фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» підтримував і буде надалі підтримувати молоді дарування в їх творчому розвитку та становленні, адже вони – майбутнє України!

14672705655377126

Андрій Мазур

Останнє редагування П'ятниця, 01 липня 2016 12:09