×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2112

Президент запросив Уляну Супрун до керівництва Міністерства охорони здоров'я

Середа, 13 липня 2016 07:40 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1595 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

12 липня 2016 року Президент Петро Порошенко зустрівся з лікарем, волонтером, директором гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців Уляною Супрун та запропонував їй посаду заступника міністра охорони здоров'я України.

Петро Порошенко привітав Уляну Супрун з річницею отримання українського громадянства та запропонував працювати над покращенням системи охорони здоров’я у Міністерстві, зокрема попрацювати над стратегією реформування галузі охорони здоров’я.

Головним викликом Глава держави назвав корупцію у системі охорони здоров’я. «Завжди галузь була символом корупції: у фармакології, медичних послугах, у закупівлі медичного обладнання та будівництві нових лікарень. Прозора та ефективна процедура викличе довіру людей», - підкреслив П.Порошенко.

«Дуже розраховую на Вас. Раніше ми з Вами приділили увагу військовій медицині, і наші воїни отримали забезпечення ліками, аптечками, послугами медиків. Але зараз завдання більш амбітне», -зазначив він.

У свою чергу, Уляна Супрун зазначила: «Як є політична воля, тоді все складеться. З вашою підтримкою, думаю, ми зможемо подолати багато проблем». Вона погодилася з необхідністю швидкої розробки та затвердження стратегії реформи охорони здоров’я та презентації її громадянам, щоб «вони зрозуміли, чому система міняється, і не боялися змін».

Уляна Супрун  - відомий в Україні та світі волонтер. Народилася у Детройті, США. Лікар, жила та працювала у США.

Восени 2013 року під час подій Майдану  разом із чоловіком Марком вирішили переїхати до України. Уляна працювала у медичній службі, згодом очолила гуманітарні ініціативи Світового Конґресу Українців та заснувала «Захист Патріотів» ­ — організацію, що займається тренуваннями з тактичної медицини та забезпечує українських бійців покращеними індивідуальними аптечками стандарту НАТО.