×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2112

Уляна Супрун очолила Міністерство охорони здоров’я

Середа, 27 липня 2016 11:43 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1613 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні, 27 липня 2016 року на засіданні Кабінету Міністрів України відомого лікарі-волонтера Уляну Супрун було призначено виконувачем обов’язків міністра охорони здоров’я.

Раніше, 22 липня 2016 року розпорядженням № 511-р Кабінет Міністрів України призначив Супрун Уляну Надію Першим заступником Міністра охорони здоров’я України.

Відповідний документ підписаний Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та оприлюднений на Урядовому порталі.

«Волонтер, прекрасний лікар, розуміється на організації охорони здоров'я. Переконаний у тому, що з такими людьми ми зможемо зробити реальну реформу охорони здоров'я», - підкреслив Прем’єр-міністр України, характеризуючи кандидатуру заступника Міністра охорони здоров'я.

Уряд призначив Уляну Супрун Першим заступником Міністра охорони здоров’я України з рекомендації Президента України Петра Порошенка.

Уляна Супрун — лікар, громадський діяч, директор гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців, засновниця та директор громадської організації “Захист патріотів”, директор Школи Реабілітаційної Медицини при Українському католицькому університеті, позаштатний консультант комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я.

Уляна Супрун народилася у Детройті, США. Тут вона зростала, ходила до української церкви, змалку була у Пласті. Згодом здобула фах лікаря-радіолога, жила та працювала у США.

Восени 2013 року разом із чоловіком Марком вирішили переїхати до України. Відтак 29 листопада під час революції були в Києві на Майдані. Уляна працювала у медичній службі, згодом очолила гуманітарні ініціативи Світового Конґресу Українців та заснувала «Захист патріотів» ­ — організацію, що займається тренуваннями з тактичної медицини та забезпечує українських бійців покращеними індивідуальними аптечками стандарту НАТО.