За версією Google чотири українських школярі входять до сотні кращих юних учених світу

Середа, 27 липня 2016 12:25 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1974 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Четверо українських школярів увійшли в сотню найкращих юних вчених світу за результатами наукового конкурсу від інтернет-гіганта Google.

 

 За результатами конкурсу Google Science Fair були обрані 100 кращих ідей з усього світу, творцями яких стали діти з усього світу у віці від 13 до 18 років. За головний приз в $50 000 на навчання будуть боротися відразу чотири представники з України.

Організатори конкурсу відзначили, що ними було отримано кілька тисяч заявок на участь в конкурсі з 107 країн світу. Переможці Google Science Fair будуть оголошені 11 серпня. Із сотні будуть обрані 16 кращих проектів.

У фінал Google Science Fair потрапили юні українські науковці:

Микита Гордієнко (17 років), місто Київ, представив проект під назвою «Як розпізнати накопичену втому і запобігти непоправне».Микита пропонує новий метод відстеження накопиченої втоми, який може використовуватися в повсякденному житті для її оцінки, отримання порад і консультацій.

Даний Кузнєцов (15 років), місто Дніпро, проект під назвою «Роль властивостей геліосінхронних орбіт в тераформуванні планет з використанням легкодоступних в космосі речовин».

Антон Тихенко (15 років), місто Лубни, проект під назвою «Функціональний протез руки для пацієнтів з ектродактіліей». На думку школяра, цей протез допоможе людям з дефектами пальців, що заважають незалежно рухати ними.

Найменша учасниця - Поліна Хадеєва (13 років), місто Одеса, представила проект під назвою «Фотометричне дослідження астероїда 2012 LC1». За словами Поліни, дослідження дозволили встановити період обертання астероїда і його приблизну форму і розмір.

11 серпня будуть визначені імена 16 фіналістів конкурсу. 

Останнє редагування Середа, 27 липня 2016 12:51