×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

"Антонов" відсудив у Росії 2,9 мільйони доларів

П'ятниця, 29 липня 2016 07:42 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1314 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Відоме у всьому світі українське авіабудівне підприємство «Антонов» відсудило 2,9 мільйонів доларів у російської компанії «Авіакор» за використання товарного знаку українського підприємства в ході виробництва та продажу літаків.

Про це "Стожари" повідомила юридична фірма "Ілляшев та Партнери", яка захищала інтереси підприємства "Антонов" в судовому спорі з російською компанією «Авіакор – авіаційний завод» в Арбітражному суді Самарської області у справі про виплату винагороди (роялті) за використання товарного знака під час виробництва і реалізації літаків.

!Рішенням суду від 4 липня 2016 р. позовні вимоги ДП «Антонов» на суму понад 2,9 млн дол. США були задоволені і підлягають стягненню на користь нашого Клієнта", − прокоментував справу старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко.

За словами Володимира Захарова, керівника Московського офісу ЮФ "Ілляшев та Партнери", який супроводжує справу, зважаючи на відсутність великої практики розгляду подібних спорів російськими судами, боротьба за те, щоб переконати суддів у правоті клієнта, була досить тривалою і складною. "Судове засідання було закритим з огляду на те, що предмет розгляду безпосередньо пов’язаний з комерційною таємницею сторін, що беруть участь у справі", − зазначив Володимир Захаров.