×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

У Львові відбувся Українсько-польський фестиваль партнерства

Вівторок, 06 вересня 2016 09:02 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1043 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

2-3 вересня 2016 року у Львові відбувся черговий 5-й українсько-польський «Фестиваль Партнерства»

Організаторами якого виступили Львівські обласна державна адміністрація і обласна рада, Львівська міська рада та Генконсульство РП у Львові.

 З польської сторони участь взяли делегації Велькопольського, Люблінського, Любуського, Мазовєцкого, Малопольського, Підкарпатського, Поморського та Сілезського воєводств та міст Любліна, Лодзь, Перемишля, Радома, Ряшева, Стальова Воля. В складі делегацій були представлені керівники місцевих та регіональних самоврядних органів, представники бізнесу, неурядових організацій та митці.

6 2В рамках Фестивалю відбувся цілий ряд мистецьких та політичних подій. Зокрема відбувся Форум партнерства, підписання виконавчого протоколу між Львівщиною та Підкарпатським воєводством, презентація авіа-рейсу Львів-Радом компанії «Sprint Air», двосторонні зустрічі керівників міст і регіонів.

В рамках мистецької програми Фестивалю відбулись виступи відомих музичних гуртів, покази українських і польських короткометражних кінофільмів, промо-презентація Каплиці Святої Трійці (Люблінський Замок, РП), як місця поєднання двох культур.

У внутрішньому дворикуЛьвівської Ратуші – грали українські і польські музичні колективи. Другого та третього вересня на «Фестивалі Партнерства» виступлять шалено популярний варшавський бард «Pablopavo i Ludziki», патріархи українського джазу «Dzyga Jazz Quintet», познанський експериментальний рок «Hoszpital», лірично-екстравагантні «ГИЧ Оркестра», люблінські інді-рокери «Mohipisian», львівські блюзмени «J & B BAND» та польські гурти «Zagan» і «SERENCZA».

13 2

Під час Фестивалю Консул-керівник Лев Захарчишин провів двосторонні зустрічі з керівництвом Львівщини – Головою ОДА О.М.Синюткою та Головою Облради О.О.Ганущиним під час яких було домовлено про візит делегації Львівщини в листопаді  2016 р.в рамках «Українського тижня» до Гданська та зустрічі з керівництвом Поморського воєводства з метою обговорення налагодження партнерства між регіонами. Також відбулись робочі зустрічі з керівництвом компанії «Sprint Air» стосовно можливості відкриття прямого авіасполучення Львів-Гданськ, з керівником Представництва Польської Туристичної Організації в Україні Влодзіміжем Щуреком стосовно перспектив налагодження співпраці у туристичній галузі з північними регіонами Польщі.

Фото Галини Ткачук