×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

"Антонов" хоче покарати недобросовісних російських партнерів

Четвер, 08 вересня 2016 08:34 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1012 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Боротьба з Росією тепер розгортається в небі. Цього разу вона сягнула комерційних питань "співробітництва" України з Росією у літакобудуванні. Традиційно Росія проявила себе недоброчесним партнером, з яким годі сподіватись на плідну взаємовигідну співпрацю.

7 вересня 2016 року голова державного підприємства "Антонов" Олександр Коцюба провів прес-конференцію, на якій зокрема, висвітлив проблемні питання спіробітництва українська розробника та будівельника літаків з російськими партнерами.

Росія останнім часом намагаєтьсяперевести обслуговування літаків АН-124 "Руслан" до російських компаній, наприклад,  "Авіаційного комплекус імені Іллюшина". При цьому українська сторона повністю виконує свої функції з обслуговування літаків АН-124.

Так, оскільки Росія прагне відмовитися від сервісних послуг ДП "Антонов", як розробника, українська компанія може ввести заборону на польоти російських Ан-124 за кордон:

"Наша компанія як розробник має право поставити питання про заборони на польоти літаків "Ан", які експлуатуються в Росії, якщо російська сторона відмовиться від сервісних послуг "Антонова", - сказав він.

"Звичайно, ми будемо піднімати це питання, тому що якщо хтось інший буде керувати технічною складовою, ми просто не можемо гарантувати безпеку польотів", - сказав Коцюба.

Крім того, вже до кінця 2016 року "Антонов" планує  згорнути співпрацю з російською компанією "Волга-Дніпро":

"Зараз ми перебуваємо на стадії розлучення. До кінця року спільних проектів з компанією "Волга-Дніпро" у ДП "Антонов" не буде. Ми будемо самостійно працювати на ринку", – зауважив він.

У 2006 році "Авіалінії Антонова" і "Волга-Дніпро" створили компанію Ruslan International Ltd (RI, Стенстед, Велика Британія). Ця компанія стала єдиним  єдиним маркетинговим агентом українського і російського операторів перевезень, переважно літаками Ан-124 "Руслан". Крім того, українська та російська компанії є учасниками проекту перевезень для НАТО у рамках програми Ruslan SALIS.

 

Останнє редагування Четвер, 08 вересня 2016 09:16