Правда про Волинську трагедію з архівів КДБ Рекомендовані

Понеділок, 24 жовтня 2016 10:25 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1435 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У Києві відомий український історик, директор національного інституту пам’яті Володимир В'ятрович презентував книгу про Волинську трагедію "За лаштунками "Волині-43".

В цій книзі історик зібрав унікальні архіви СБУ та свідчення учасників тих подій. Це видання розвінчує міфи польської пропаганди про геноцид поляків українськими націоналістами.

В одній зі київських книгарень немає жодного вільного місця. Читачі гортають нову книгу історика Володимира В'ятровича "За лаштунками "Волині-43". Невідома польсько-українська війна". Це перше в Україні науково-популярне видання про волинську трагедію.

Як раніше повідомляли СТОЖАРИ, у липні цього року парламент Польщі визнав Волинську трагедію "геноцидом, вчиненим українськими націоналістами". Мова йде  про українсько-польське протистояння на західноукраїнських землях у 1943 році.

Володимир В'ятрович майже 8 років вивчав архіви СБУ, а також документи одного з діячів ОУН у Гарвардському університеті. У своїй книзі Волинську трагедію історик називає польсько-українською війною між підпільними рухами обох держав – УПА та Армією Крайовою. Доказами цього є документи та свідчення безпосередніх учасників подій.

Книгу "За лаштунками "Волині-43". Невідома польсько-українська війна" можна знайти в українських книгарнях.

За матеріалами 24tv.ua