×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2112

Українська вчителька стала однією з 50-ти найкращих вчителів світу!

П'ятниця, 16 грудня 2016 07:07 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1855 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Ганна Дудич, вчителька англійської мови, яка викладає у гімназії ім.Тараса Шевченка у Кропивницькому, ввійшла до рейтингу 50-ти найкращих вчителів світу.

Ганна Дудич стала єдиною представницею України, яка увійшла до рейтингу конкурсу Global Teacher Prize.

Ганна народилася в Україні в родині лікарів, і всі думали, що вона теж буде лікарем. Але була натхненна її вчителем англійської мови в школі, щоб викладати англійську мову як іноземну. Досвід американської системи освіти під час студенського обміну переконав Ганну, що українська система потребує нових ідей. Вона запровадила проектно- та особитісно - орієнтоване навчання, стала одним з піонерів в Україні, хто використовує у навчанні досягнення сучасних технологій, такі як планшети, смартфони і сторінки Google Class.

Ганні також вдалося  налагодити партнерські відносини зі школами в інших країнах. Вона є заступником директора з інтеграції STEM і освітніх інновацій в своїй школі, координатором програм eTwinning. Деякі з проектів школи були визнані на міжнародному рівні: виграли конкурс Macmillan, конкурс Британської Ради, посіли друге місце в проекті Microsoft Global Forum. Ганна є "Учителем року" свого міста.

У разі перемоги в конкурсі Global Teacher Prize, призовий фонд якого становить 1 млн доларів, які будуть використані на створення пілотної програми  портативних STEAM  лабораторій, оснащених основними інструментами і матеріалами для наукових експериментів. Лабораторія буде подорожувати з місця на місце та приносити нові освітні технології до кожного класу , незалежно від того, де він знаходиться.

Останнє редагування П'ятниця, 16 грудня 2016 07:47