Про покращення інвестиційного клімату в Україні Рекомендовані

П'ятниця, 30 грудня 2016 08:18 Автор  Марта Патика Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1421 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні"

Про це йдеться у повідомленні прес-служби АП.

Порошенко висловив впевненість, що швидка імплементація цього закону значно покращить інвестиційний клімат в державі.

"У зв’язку з прийняттям цього закону податкові інспекції на рівні районів перетворяться з контрольних та перевіряючих органів на консультативні. Це дуже важливо. Саме такою ми повинні бачити податкову інспекцію, коли підприємець туди звертається та отримує консультації. Більше немає ніяких "маски-шоу", жодних корупційних схем", - наголосив Глава держави.

Відтепер контрольні функції податкової інспекції залишаються на обласному рівні.

"Це означає значне підвищення рівня компетентності та професіоналізму. До речі, це також значно скоротить кількість перевірок контролюючими та перевіряючими органами", - пояснив Порошенко.

Згідно з текстом цього документа, новостворені підприємства, які мають обіг менше 3 мільйонів гривень, звільняються від будь-яких перевірок  протягом трьох років.

Президент додав, що тепер Мінфін отримає доступ до реєстрів відшкодування податку на додану вартість.

"Цей податок, який у всі часи був символом корупції, нарешті починає відігравати свою ефективну роль наповнювача Державного бюджету. Найближчим часом, коли цей Закон після підписання буде оприлюднений і введений в дію, ми будемо  мати якісні зміни в інвестиційному і податковому кліматі", - підсумував Порошенко.