Порошенко нагадав про Будапештський меморандум та про зобов’язання США щодо захисту суверенітету України

Вівторок, 17 січня 2017 13:22 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У рамках роботи на 47-му Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія), Президент України Петро Порошенко нагадав, що США, підписавши Будапештський меморандум, взяли на себе зобов’язання захищати суверенітет та територіальну цілісність України.

Про це він заявив в інтерв’ю Bloomberg.

«Якщо ми дозволимо будь-кому здійснювати агресію проти суверенної та незалежної країни тільки через її бажання до реформ, побудови демократії у західному стилі та боротьби за свободу та демократію – це питання цінностей, а не питання санкцій», - зазначив Порошенко.

«Ми маємо Будапештський меморандум, в якому США взяли на себе зобов’язання захищати та підтримувати наш суверенітет та територіальну цілісність, коли ми добровільно відмовились від ядерної зброї», - додав президент України.

При цьому Порошенко висловив впевненість, що адміністрація обраного президента США Дональда Трампа підтримуватиме Україну.

«Я абсолютно впевнений та не маю сумнівів у підтримці як попередньої, так і майбутньої адміністрації (президента) США», - заявив Порошенко.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається