Росіяни погрожують вбивством українському чемпіону світу із шашок

Середа, 01 лютого 2017 10:57 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1982 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українському гросмейстеру, чемпіону світу із шашок Юрію Анікєєву, якого дискваліфікували на три роки за вишиванку і критику президента Російської Федерації Володимира Путіна, приходять погрози із Росії.

Тренер українця Анатолій Яценко розповів подробиці, - повідомляє Champion

"Йому росіяни неофіційно казали: "Не даватимеш інтерв'ю' ю про агресію Росії в Криму і на Донбасі; не розповідатимеш про підстави на чемпіонатах світу, гратимеш, і ніхто тебе не дискваліфікує".

Але він відмовився від такої пропозиції. Він чесна людина, з іншими я не працюю. Як він може мовчати, коли на чемпіонат світу заявляють 20 росіян, і усі вони перекидають очки (спеціально програють) одному вибраному і таким чином штучно роблять його чемпіоном світу.

А нещодавно йому на "Скайп" прийшла з Росії чітка погроза. Написали: "Ти добалакаєшся до того, що втратиш життя". На нього тиснуть, залякують і ми повинні допомогти йому вистояти в цій незрозумілій гібридній війні", - розповів тренер.

Нагадаємо, що Юрій Анікеєв завоював бронзу чемпіонату Європи з шашок, який в жовтні проходив в Естонії. Також у 2016 році Анікєєв у складі збірної України виграв командний чемпіонат світу з шашок.

Нещодавно підконтрольна Росії Міжнародна федерація шашок репресувала на три роки українського чемпіона Юрія Анікєєва за вишиванку.

Останнє редагування Середа, 01 лютого 2017 11:10