Київський дівочий хор здобув три золота на всесвітньому хоровому конкурсі! Рекомендовані

Вівторок, 07 лютого 2017 08:46 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1741 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Камерний дівочий хор Київської музичної школи - інтернату імені М. В. Лисенка отримав золото в усіх трьох номінаціях на Всесвітньому хоровому конкурсі "Гран-прі націй".

Камерний дівочий хор Київської середньої спеціалізованої музичної школи – інтернату імені М. В. Лисенка отримав золото в усіх трьох номінаціях: духовна музика, найкращий молодіжний хор та етнічна музика на Всесвітньому хоровому конкурсі «Гран-при націй», який тривав 1 - 5 лютого у Берліні (Федеративна Республіка Німеччина), - про це "Стожари" повідомило Міністерство культури України.

Всесвітні Хорові Ігри - це міжнародний хоровий фестиваль, який проводиться раз на два роки на різних континентах. Ідея створення Всесвітніх Хорових Ігор сягає своїм корінням до олімпійського ідеалу і полягає в тому, щоб звести разом людей і народи, об'єднані любов'ю до пісні, в мирному і чесному змаганні. Ця ідея покликана надихнути людей до пізнання сили єднання за допомогою спільного співу.

Цьогоріч у конкурсі брали участь 30 хорових колективів з 15 країн світу. Зокрема,  Китаю, Фінляндії, Норвегії, Бразилії, Аргентини, Федеративної Республіки Німеччини та інших країн світу.

Але камерний хор з Києва вразив усіх суддів та глядачів.

У своїй програмі хор виконав твори сучасних українських композиторів, класичну музику та хорові переклади української народної музики.

«Камерний дівочий хор Київської музичної  школи Лисенка попри юний вік його учасників, впродовж тривалого часу демонструє високий  мистецький рівень  а  їх майстерність визнана у світі.  Це не перша висока нагорода цих талановитих дівчат , і я переконаний, що попереду  їх ще багато! Зі свого боку, Міністерство культури, і я як Міністр, робитимемо все від нас залежне, щоб  наші колективи  гідно представляли  країну та створювали яскраве мистецьке обличчя України в світі», - сказав Міністр культури України Євген Нищук.

Нагадаємо, що у січні цього року Камерний дівочий хор Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені Лисенка зайняв перше місце на Міжнародному фестивалі духовної музики в Даугавпілсі (Латвія).

Останнє редагування Вівторок, 07 лютого 2017 09:16