Пропонуємо екскурсію Верховною Радою України не виходячи з дому

Вівторок, 28 лютого 2017 11:29 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Верховна Рада України відчинила свої двері бажаючим відвідати її приміщення у 3D-форматі з будь-якого комп’ютера або мобільного пристрою. Компанія Google запустила 3D-тур Верховною Радою України в режимі Street View на Картах Google.

- Верховна Рада України приєднується до клубу відкритих парламентів світу і запрошує у віртуальний 3D-тур разом із технологією Street View на Картах Google. Відтепер кожен охочий, так само як і в ізраїльському Кнесеті чи Конгресі США, зможе здійснити віртуальну подорож в центральному залі і в кулуарах Верховної Ради, відчути дух та настрій роботи українського парламенту. Така політика відкритості стала результатом співпраці з компанією Google, - коментує спікер Верховної Ради України Андрій Парубій.

Можна ознайомитись із головною залою Верховної Ради, де проходять засідання українських парламентаріїв, подивитись на зал з трибуни так, ніби ви виступаєте з важливою промовою; роздивитися місце роботи депутата. Також можна походити кулуарами і побачити, де працюють журналісти та спілкуються народні депутати.

Під час віртуальної екскурсії користувачі мають унікальну можливість побачити «Прапор Незалежності» - той самий, що депутати першого скликання внесли до сесійної зали 24 серпня 1991 року. Цей прапор - розміром 8х4 метри - було вивішено на короткий час в кулуарах на День Прапора минулого року. Також можна ознайомитись з експозицію «артефактів Незалежності», на якій представлено різноманітні експонати, що пов’язані з боротьбою України за незалежність: прапори, Акт проголошення Незалежності, Перший універсал та багато іншого.

Для пересування між різними локаціями будівлі українського парламенту використовуйте зручну навігацію - обирайте потрібний рівень з правого боку екрану, або просто слідуйте за стрілками.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається