Версія для друку

Стали відомі імена європейських депутатів, які відвідали окупований Крим Рекомендовані

Понеділок, 20 березня 2017 09:47 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1574 разів
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

 

На Росії хваляться, що до Криму "за пошуком правди" приїхали європейські політики.

Російські ЗМІ назвали прізвища деяких європейських політиків, які перебувають з візитом в окупованому Криму. Про це повідомляє "РИА Новости (Крым)".

Зокрема, анексований півострів відвідали депутати Народної скупщини (парламенту) Сербії від Сербської радикальної партії Мілован Боїч і Дубравко Боїч, член президії Сербської радикальної партії Олександр Шешель, сербський письменник і політолог, професор Лазня-Лукського університету Срджа Тріфкович, а також депутат парламенту Чехії Ярослав Голик.

Зазначається, що до складу делегації увійшли депутати Європарламенту (у тому числі Великобританії та країн Балтії) і парламентів деяких інших європейських держав, а також політики з Бразилії, Киргизстану та України.

Нагадаємо, сайт "Миротворець" повідомляв, що 14 лютого 2003 року Міжнародний трибунал по колишній Югославії висунув проти одного з члена "кримської" делегації - Олександра Шешеля - звинувачення у фінансуванні, керівництві сербських добровольчих формувань і розпалюванні міжнаціональної ворожнечі під час війни в Хорватії та Боснії на початку 1990-х років.

Делегація перебуватиме в Криму з 19 по21 березня.

Згідно інформації "РИА Новости (Крым) РИА Крым", серед «делегатів» також були помічені голова відділення Партії незалежності Сполученого Королівства в районі Енфілд і Харінга (Лондон) Найджел Суссман і член Партії незалежності Великобританії Річард Вуд.

 

Разом з тим, Служба безпеки України виявила, що чотири громадянина Сербії та один громадянин Чехії незаконно в'їхали на територію окупованого Росією Криму.  

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook речник СБУ Олена Гітлянська.

 

"Служба безпеки України перевірила інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн, які прибули на запрошення окупаційної влади "святкувати" третю річницю псевдреферендуму", - написала вона.

"З’ясувалось, що на території АР Крим незаконно перебувають чотири громадянина Сербії та один громадянин Чехії. СБУ ухвалила рішення про заборону їм виїзду в Україну терміном на п’ять років. Інформація щодо громадян України у цій делегації на даний час не підтвердилась", - додала Гітлянська.

Схоже, що інші прихильники Путіна так і ненаважились відвідати окупований Крим (інформація з спільноти ЄДИНА, СОБОРНА УКРАЇНА!):

 

Останнє редагування Понеділок, 20 березня 2017 13:45