Версія для друку

Вибух етничного колориту у Львові Рекомендовані

Четвер, 08 серпня 2013 05:32 Автор  Орест Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1845 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 Друзі, запрошуємо Вас поринути у вир бурхливих ритмів фольклору з різних куточків світу!

Так, 21-25 серпня у Львові відбудеться  VI Міжнародний фестиваль фольклору “Етновир” — найбільший фольклорний фестиваль України, де відбуваються найколоритніші виступи колективів, вражаючі марш-паради учасників головними вулицями міста та презентація кухні народів світу. У теплій атмосфері проходять вечори дружби і танцювальні майстер-класи.

Щорічно фестиваль «Етновир» вибухає яскравими барвами і є головною подією святкувань Дня Незалежності України у Львові. Протягом Фестивалю відбуваються колоритні виступи колективів, вражаючі марш-паради учасників головними вулицями міста, презентація кухні народів світу. У теплій атмосфері проходять вечори дружби і танцювальні майстер-класи.

5-денну феєрію у Львові влаштують найколоритніші колективи з різних куточків світу, зокрема, таких, як Україна, Мексика, Мартініка, Ізраїль, Македонія, Португалія, Франція, Італія, країна Басків, Республіка Бурунді, Чехія, Польща, Індія та Іспанія, вже презентували культуру своєї країни на фестивалі «Етновир».

Окрім традиційного видовищного марш-параду центральною частиною міста, яким відкривається фестиваль, та гала-концерту, буде представлено Кухню народів світу на площі Ринок. Кожен колектив, окрім фольклору представить гостям фестивалю ще й кухню своєї країни.

Фестиваль відбувається під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF) при ЮНЕСКО та Міжнародної Організації Народної Творчості  (IOV) та  за підтримки Львівської міської ради.

Запрошуємо Вас поринути у вир бурхливих ритмів фольклору з різних куточків світу! І памятайте головний девіз Фестивалю: «Весь світ до Львова!»

 

 

Останнє редагування Четвер, 08 серпня 2013 07:49