#StopRussianAggression! Чекаємо посилення обстрілів бойовиками. В Україну вдерся 66 "гумконвой"

Четвер, 15 червня 2017 06:49 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1436 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

15 червня 2017 року на територію України, через ділянку кордону, яка не контролюється українськими прикордонниками вдерся черговий, вже 66 так званий "гуманітарний" російський конвой. Вочевидь з'явилась необхідність поповнити запаси боєприпасів та озброєння. Тож вочевидь, чекаємо чергового загострення. Особливістю цього каравану стала невідповіднсть кількості машин заявленій Росією. Але чого ще чекати? Що там буде справді гуманітарна допомога?!

Сьогодні вранці російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового (шістдесят шостого), так званого, «гуманітарного конвою», - повідомила Державна прикрдонна служба України

Оскільки переміщення «гумконвою» вкотре відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства і погоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста модальностей, українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій.

Загалом з 6.05 до 7.25 через російські пункти пропуску «Донецьк» та «Матвєєв Курган» на в’їзд в Україну прослідувало 2 колони т.з. «гумконвою» у складі 55 автомобілів.

У вантажівках нібито перевозили дитячі харчові набори та медикаменти. Однак враховуючи те, що вантаж переміщувався у закритих упаковках, зведеній групі не вдалось отримати достеменну інформацію про його вміст, характер та номенклатуру. Крім того, особливістю даного «гумконвою» є невідповідність кількості вантажівок, заявлених в попередній ноті РФ, та кількості вантажу, а самі транспортні засоби були заповнені лише на 60 %.

 

Останнє редагування Четвер, 15 червня 2017 08:40