Звіт Держдепу США: На Донбасі жінок викрадають для сексуальної експлуатації а дітей використовують як живий щит Рекомендовані

П'ятниця, 30 червня 2017 20:30 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 3676 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Жертвами торгівлі людьми в Україні найчастіше стають мешканці Донецької та Луганської областей. Жінок та дівчат викрадають з метою сексуальної експлуатації, а дітей сепаратисти використовують як інформаторів і живих щитів.

Про це йдеться у щорічній доповіді Державного департаменту США "Про торгівлю людьми" 2017 року.

Протягом останніх років Україна залишається джерелом, місцем транзиту і призначення чоловіків, жінок і дітей, які стають жертвами торгівлі, примусової праці та сексуальної використання як в Україні, так і в сусідніх країнах, в Європі, на Близькому Сході і навіть в Сполучених Штатах. Найгірша ситуація, відзначають автори звіту, на Донбасі.

«Підгодованих російською агресією конфлікт на сході України змусив переїхати майже два мільйони людей, і це населення особливо вразливе до експлуатації. У місцях, контрольованих проросійськими сепаратистами, ситуація особливо складна. ... Жінок і дівчат з охоплених конфліктом зон викрадають для сексуального і трудового рабства в Україні та Росії», - йдеться в звіті.

Зазначається, що міжнародні експерти констатували, що демографічні показники жертв торгівлі людьми змінилися з часу початку конфлікту на Донбасі та, зокрема, включають більше людей з міст, людей молодшого віку та чоловіків, які стали жертвами дедалі більшою мірою примусової праці та кримінальної діяльності, до якої належить наркоторгівля.

"Підтримувані Росією бойовики видали "указ", який викликає до призову неповнолітніх, та продовжують використовувати неповнолітніх як солдатів, інформаторів та у вигляді живого щиту", - додали автори звіту.

Останнє редагування П'ятниця, 30 червня 2017 20:44