#StopRussianAggression! #LetMyPeopleGo! Російські окупанти хочуть посадити на 5 років кримчанина Балуха за український прапор!

Середа, 02 серпня 2017 08:15 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 2461 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Наразі триває судове засідання над кримчанином Володимиром Балухом. Російські окупанти хочуть запроторити його до буцегарні на 5 років. Такий строк є наслідком того, що Володимир вивісив прапор України над своїм будинком у селі Серебрянка Роздольненьского району.

Про це повідомила Кримська правозахисна група на своїй сторінці у facebook:

"Сьогодні, 1 серпня, на судовому засіданні у справі Володимира Балуха прокурор Корольов запросив для нього покарання - позбавлення волі строком на 5 років і один місяць колонії", - йдеться у повідомленні.

Такий термін прокурор просить по сукупності статей – Балуха звинувачують за ч. 1 ст. 222 (Незаконне придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, його основних частин, боєприпасів) і ч. 1 ст. 222.1 (Незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння вибухових речовин або вибухових пристроїв).

Судове засідання триває".

Нагадаємо перебіг подій.

Володимир Балух демонстративно відмовився від отримання російського громадянства, залишившись громадянином України після березня 2014 року. Постійно піддавався тиску з боку співробітників окупаційних силових структур та місцевої окупаційної адміністрації, зокрема за вивішування прапора України на своєму будинку і за участь в проукраїнських акціях.

З грудня 2013 року на садибі Володимира Балуха висить український прапор. Прапор окупаційна влада знімала двічі. 30 квітня 2015 року вперше, проте Володимир Балух відбув 10 діб арешту, і знову вивісив на даху свого будинку український прапор. 8 грудня 2016 року вдруге, після арешту Володимира Балуха.

29 листопада 2016 року Володимир Балух розмістив табличку «Вулиця Героїв Небесної сотні 18» на стіні власного будинку, яку російська окупаційна влада вимагала зняти.

30 квітня 2015 року в помешканні Володимира Балуха був проведений обшук окупаційною владою, під час якого з даху будинку знімали український прапор. Підставою для обшуку стала заява про крадіжку запчастин трактора Т-74 у селі Чернишове, яке знаходиться за 30 кілометрах від Серебрянка.

Після цього постійні обшуки продовжилися.  Під час чергового «обшуку» Володимир Балух був побитий співробітниками окупаційних силових органів. Незважаючи на те, що санкція даної статті не передбачає позбавлення волі, постановою Роздольненського районного суду від 11 жовтня 2016 року покарання було замінено на 40 днів позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії-поселенні.

Після цього, були "знайдені" 89 «військових» набоїв калібру 5,45 × 39, виготовлених промисловим чином, з яких 19 набоїв були придатні для стрільби. У той же день було порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 222 КК РФ («Незаконне зберігання і носіння вогнепальної зброї та боєприпасів»), Балух був затриманий.

16 червня 2017 року на черговому засіданні  Роздольненський районний суд виніс рішення про продовження утримання під вартою до 4 вересня 2017 року.