СТОЇМО ЗА СВОЇХ. Україна. Рекомендовані

Понеділок, 21 серпня 2017 17:44 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 2427 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
 

Звернення до

Президента України Порошенка П.

Копія:  Очільнику СБУ  Грицаку В.          

Копія: Міністру МВД Авакову А.Б.

Копія: Міністру оборони Полтораку С.

Копія: Генеральному Прокурору Луценко Ю.

Копія: Прем’єр – міністру  Гройсману В. 

Копія:  Конституційний суд України 

Копія: Міністру культури Нищуку Є.

Копія: Міністру Інформаційної політики Стецю Ю.

Копія: Яценюку А. - Лідеру партії «Народний Фронт»

Копія: Партії «Народний фронт»,

Копія: Партія Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Копія: Об‘єднання «Самопоміч»

Копія:  Громадянський корпус «Азов»

Копія: Тимошенко Ю.,  Лідеру партії «Батьківщина»

Копія: Тягнибоку О., Лідеру ВО  «Свобода».

Копія: Гай-Нижник П., Лідеру Націонал-консервативної партії «Булава»

Копія: Ляшку О., Лідеру Радикальної партії.

Копія: Габер М., Лідеру Патріотичної партії України  

Копія: Політична партія «Громада і закон»

Копія: Голомші М., Лідеру Політичної партії «Патріот» 

Копія: Конституційна Партія Народу України

Копія: Патріотична партія «Рідна Україна»

Копія: ЗМІ Світу, (так як інформація є публічною)

Копія: Уряди Заходу (так як то наші партнери)

 

  Вельмишановні  Президент України і Уряд України,

  Пан Петро Олесійович Порошенко, Президент України,  Народ України просить Вас захистити честь України, як то і належить Гаранту Законності України і Виконавцю Волі Народу України.

Так звана луганська республіка не тільки вбиває Україну фізично а й психологічно та інформаційно.

Роблять вони те методично та професійно і нажаль, ми й досі не можемо нічим похвалитись у здійснення дієвої протидії щодо цієї інформаційної війни, яка ведеться майже «в одні ворота». Приходиться тільки констатувати факти їх активності та поширення тої брехні на весь світ. А як відомо, той, хто сказав першим, має перевагу. Другому залишається лише виправдовуватись.

Народ України хоче і має право знати, чому новоорганізоване міністерство Інформаційної політики в європейській, цивілізованій, підтримуваній світом Україні не тільки не досягає інформативної переваги в оперативному та якісному поданні правдивої інформації, а постійно пасе задніх, навіть порівняно із тими фейковими ДНР-ЛНР, не говорячи вже за пропаганду Росії, взагалі не роблячи бодай яких кроків якщо не для попередження, то хоч  для захисту нашої держави від цинічних наклепів «автомийників, шахтарів та трактористів».

Чи може таке бути, щоб дилетанти, чи то оті шахтарі та трактористи, діяли професійніше, ніж цілі міністерства України?

Чи можуть наші силові відомства та профільні міністерства, покликані законом бути суб’єктами інформаційної боротьби погодитись з такими словами:

За годы "независимости" украинская власть практически полностью уничтожила авиационную отрасль. Во время военных действий силами украинской армии на Донбассе было сделано все, чтобы разрушить созданное руками наших людей…

Разом з тим, цілком логічно в цю схему вписуються слова полковника ЗС України Анатолія Кравчука виказані ним на "Обозревателе":

Пока мы тут презрительно считаем их всех там умалишенными ватниками, Россия мощнейшей промывкой мозгов, делает из них тот истинный "народ Донбасса", который никоим образом и ни при каких условиях не идентифицирует себя в дальнейшем с украинским народом. Об какой-либо интеграции говорить даже нечего, а это значит, что даже если мы и примем назад оккупированные ныне территории, то люди, которых мы, кстати, вынуждены будем принять вместе с территориями, окажутся для нас полным сюрпризом, пропитанным такой идеологически-гремучей, антиукраинской смесью, насквозь пронизанной ненавистью ко всему украинскому, что надо будет сильно ломать голову и не только, дабы решить, а что же с этим всем делать и вот тут-то и возникает главный вопрос этих размышлений – так кто же, при таких раскладах, тут тогда из нас всех идиот и ватник, а кто профессионал и государственник с далеко идущими планами.

https://www.obozrevatel.com/society/gastello-letchik-i-osnovatel-aviatsii-lnr.htm

Чому міністерства працюють і отримують зарплату від народу України, а їх роботи не видно? Якщо те,  що мають робити оті міністерства, замість них робить звичайний полковник ЗС України, то можливо саме таким полковникам і треба довіряти певні напрямки та галузі, в яких вони демонструють свої вміння?

Не зрозуміло, коли отой полковник загострює увагу суспільства, намагаючись привернути й погляди фахівців з інформаційного протиборства до зазначеної ним проблеми, деякі державні міністерства в цей час відправляють українських дітей в саме лігво  ворога. Чи може вже в нашій державі закінчилась війна з Росією, чи може кожного дня перестали гинути наші хлопці від куль противника? Ми напевно щось пропустили, бо ж якщо війна закінчилась, то, судячи з отаких поїздок українських дітей та художників до Росії – явно не на нашу користь.

Пане Президент, Народ України хоче бачити не лише патріотів очільниками українських міністерств, але й  ще й професіоналів, які реально здатні до продуктивної праці, а не популістських заяв і пустого декларування всепереможних реформ, яких на жаль ніхто не те що не відчув, але й навіть не побачив.

Пане Президенте.

Шановні очільники ключових міністерств України.

Поважні Лідери партій, невже ми дозволимо, щоб оті фейкові денери-ленери, а по факту Росія, що стоїть за їх спинами, переписували древню та давню історію України-Руси?

Невже ми дозволимо їм спустити нанівець усі здобутки та ідеали Майдану, зробивши наші чисельні втрати від російської навали марними?

Країна потребує нових людей, нових думок, які дадуть їй новий поштовх і це зараз залежить саме від Вас, пане Президенте, бо лише Ви можете зробити так, аби такі полковники були затребувані державними інституціями і могли втілювати свої здібності на благо нашій Україні і нашому народові, бо інакше ми програємо, вчергове і остаточно.

Слово за Вами…