Бойовики з «Градів» обстріляли Авдіївку та Опитне Рекомендовані

Понеділок, 06 листопада 2017 11:36 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1281 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
По Авдіївці російськими найманцями було випущено 137, а по Опитному – 110 реактивних снарядів По Авдіївці російськими найманцями було випущено 137, а по Опитному – 110 реактивних снарядів

По Авдіївці російськими найманцями було випущено 137, а по Опитному – 110 реактивних снарядів

5 листопада, бойовики обстріляли з реактивних систем залпового вогню прифронтові населені пункти Донеччини – під удар з «Градів» практично одночасно потрапили населені пункти Авдіївка та Опитне.

Про це в неділю ввечері повідомили у прес-центрі штабу АТО.

«По Авдіївці російськими найманцями було випущено 137, а по Опитному – 110 реактивних снарядів. Цинічно порушуючи Мінські домовленості, незаконні збройні формування окремих районів Донецької області в черговий раз ставлять під загрозу життя мирних жителів», — зазначається у повідомленні.

На думку штабу АТО, обстріли з реактивних систем в черговий раз засвідчують, що керівництво бойовиків навмисно йде на подальше загострення конфлікту та вкотре демонструє небажання дотримуватися режиму припинення вогню та свідомо порушує Мінські домовленості.

Напередодні штаб АТО інформував, що сьогодні бойовики знову почали застосовувати реактивну артилерію. Станом на 18:00 було зафіксовано дев’ять порушень перемир’я.