Сашко Лірник: Цього хлопчика ніхто не зустрічав, то я був для нього за батька Рекомендовані

П'ятниця, 29 грудня 2017 16:12 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1443 разів
Сашко Лірник: Цього хлопчика ніхто не зустрічав, то я був для нього за батька Сашко Лірник: Цього хлопчика ніхто не зустрічав, то я був для нього за батька

Сашко Лірник про звільненого з полону: я обійняв хлопця, бо всі його родичі залишились на окупованій території

Український музикант та письменник Сашко Лірник поділився своїми враженнями від зустрічі українських полонених в аеропорті «Бориспіль».

Сашко Лірник зазначив, що не міг всидіти вдома і із всією родиною помчали в «Бориспіль» зустрічати звільнених українських полонених.

«Ну хто я цьому виснаженому худому хлопчині із зламаною рукою?, - продовжив український музикант, ‒ Стоїть одне, ошаліле від цього всього, ще сьогодні вранці було в катівському підвалі лугандону....Ніхто не зустрічає, бо всі родичі лишилися там, на окупованій території... Вибачте старому дядьку Лірнику, не стримався, заплакав, кинувся обнімати, в цю мить, свою дитину, гладити по стриженій голівці. І у нього має бути в цю мить тато поруч... Оце найголовніше що було у цьому, такому довгому, звільненні».

Музикант зазначив, що справжня Україна – це та, яка не кидає своїх дітей, не торгує ними і любить кожного синочка чи донечку. Саме це і тримає нас вкупі. Саме це дає сили нам захищатися, воювати і волонтерити.

«І звільненим полоненим, мати дає не фільтраційні табори, каторгу і підвальну баланду, а цьомає забитий пальчик, насипає миску борщу з мняском, квасолькою і сметанкою, кладе їм під подушечку пиріжка з вишнями, цукрового півника на паличці, обнімає їх і любить. Всіх, без виключення. Навіть тих, кого ніхто не зустрічав в аеропорту Борисполя. І для них були радість, обійми і сльози. Бо це наші дітки. І ми їх нікому не віддамо і ніколи не покинемо», - зазначив Сашко Лірник..

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається