Страшна трагедія на Донбасі: У руках дітей вибухнув невідомий предмет Рекомендовані

Середа, 07 лютого 2018 13:01 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 998 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
У Красногорівці Донецької області троє дітей у віці 14, 9 і 3 років отримали поранення в результаті вибуху невідомого предмета. У Красногорівці Донецької області троє дітей у віці 14, 9 і 3 років отримали поранення в результаті вибуху невідомого предмета.

У Красногорівці Донецької області прогримів вибух, в епіцентрі опинилися діти. В результаті троє дітей отримали серйозні травми.

Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці в Facebook

Трагедія сталась 6 лютого, близько 21 години.

"Двоє молодших дітей знайшли на вулиці невідомий предмет і грали з ним, старша дівчинка сиділа спиною до малюків. Як доповіла мені Тетяна Збуцкая, заступник голови Мар'їнської РДА, коли предмет вибухнув, старша дівчинка відбулася відносно легкими осколковими пораненнями грудної клітини, сідниць і гомілки" , - зазначив Жебрівський.

Дітям пошкодило внутрішні органи та відірвало пальці. У старшого хлопчика сильні травми внутрішніх органів та відірвало три пальці, у дівчинки відірвало один палець.

Крім того, чиновник зазначив, що найменша дівчинка у важкому стані, зараз вирішується питання щодо транспортування її до Дніпра.