Росія готує серйозну провокацію: в Новоросійську зафіксували техніку з маркуванням ООН Рекомендовані

Середа, 07 березня 2018 08:54 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 845 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
У Новоросійську помічена техніка з маркуванням миротворчої місії ООН. Імовірно, Росія готує провокацію на Донбасі або у Сирії. У Новоросійську помічена техніка з маркуванням миротворчої місії ООН. Імовірно, Росія готує провокацію на Донбасі або у Сирії.

У Новоросійську, де розташований порт, на спеціальних залізничних платформах помічена техніка з маркуванням миротворчої місії ООН. Імовірно, Росія готує провокацію на Донбасі або у Сирії.

Таку думку висловили волонтери з міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm, які опублікували

935035 2124361 1

"Дивні фото можуть розкрити підготовку Росії до провокаційних спецоперацій в Сирії, а можливо, навіть і на окупованому Донбасі", – пишуть волонтери.

Зокрема, з посиланням на профіль у Instagram жителя Новоросійська під ніком "oaopid", на фото – паливозаправні машини з маркуванням ООН – UN (United Nations). Техніка з таким маркуванням направляється Організацією Об'єднаних Націй у гарячі точки для миротворчої місії.

На думку волонтерів, ці машини можуть бути призначені як вантаж для Сирії, або для гібридної війни на Донбасі.

"Не виключаємо, що це може бути і штатна відправка техніки, але нам невідомо чи має Росія право маркувати її позначенням ООН.
Станом на 2017 рік в миротворчих місіях ООН брало участь всього 98 російських миротворців: 38 поліцейських, 55 військових спостерігачів і 5 офіцерів зв'язку. Для такого мізерного контингенту, очевидно, не потрібно такої кількості бензовозів", – підсумували волонтери.

Нагадаємо, у 2017 році Президент України Петро Порошенко висунув ідею введення миротворців на Донбас.

Президент Росії Володимир Путін підтримав ініціативу, але висунув вимогу – миротворці ООН повинні перебувати на лінії розмежування "і ні на жодних інших територіях".

5 березня 2018 року міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Фінляндія готова долучитися до миротворчої місії ООН на Донбасі, але потрібно ще тиснути на Росію щодо формату такої місії.