Чи посадять Савченко?

Середа, 21 березня 2018 20:33 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 899 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

 

Чи посадять Савченко?

Слово від Кравчука Анатолія

Нарешті почали з’являтись, так звані "неспростовні" докази ГПУ щодо терориста №1 – Н.Савченко і відразу згадались слова дружини генерального прокурора, яка декілька днів тому зазначила: "зверніть увагу, все що говорив генеральний прокурор, підтверджувалось завжди доказами, жодного разу не було голослівних заяв...".

Спираючись на свій колишній досвід слідчого, можу сказати одне – більшої туфти я ще не бачив.

Мова йде про Подання ГПУ до Верховної Ради щодо надання згоди до притягнення до кримінальної відповідальності Н.Савченко.

Я вже не акцентую увагу на питаннях моральності і законності публікації цього документу для широкого загалу, адресованого виключно від генерального прокурора депутатам ВР, бо ці питання взагалі без толку, як ставити так і обговорювати з певною категорією наших громадян.

Так от, в згаданому Поданні зазначено, що Н.Савченко в змові з В.Рубаном, О.Захарченко та іншими невстановленими особами, у т.ч. учасниками ДНР, з метою вчинення терористичного акту, планувала:

«під час перебування Президента України, народних депутатів України, Прем’єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України, державних і громадських діячів на засіданні Верховної Ради України, з використанням мінометів, гранатометів та вогнепальної зброї здійснити обстріл будівель в «Урядовому кварталі» м. Києва, а саме: будівлі Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського, буд. 5), будівлі Адміністрації Президента України (мю Київ, вул. Банкова, буд 11), житлових будинків розташованих на вказаних та прилеглих вулицях. Одночасно з цим, з використанням гранат здійснити вибухи в середині будівлі Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського, буд. 5), а з використанням вогнепальної зброї і вибухових пристроїв вбити зазначених державних діячів, які будуть присутні на засіданні Верховної Ради України, а також здійснити вбивства працівників правоохоронних органів, які вчинятимуть дії щодо припинення терористичного акту» (стор. 6).

Світлина від Анатолія Кравчука.

Проаналізуємо лише цей один абзац з 18 аркушів машинописного тексту. І так, Савченко мала, а тут увага:

з мінометів, гранатометів та вогнепальної зброї здійснити обстріл будівель в «Урядовому кварталі», а ж головне – будівлі Верховної Ради України і саме в той час, коли там перебували Президент, народні депутати, Прем’єр-міністр, члени Кабміну, державні і громадські діячі.

Одночасно з цим, з використанням гранат здійснити вибухи в середині будівлі Верховної Ради.

І так, Савченко, з Рубаном а також, з ватажками ДНР Захарченко і Тимофєєвим, які мали кинути ото своє ДНР, особисто приїхавши до Києва бомбити ту Верховну раду, мали з мінометів розвалити вщент «Урядовий квартал», обрушити купол ВР і коли під уламками будівлі, де загинули б Президент, народні депутати, Прем’єр-міністр, члени Кабміну, державні і громадські діячі, туди «одночасно», проходячи між падаючі міни і стелі будинків, як привід, мала зайти обвішана гранатами Ф-1, РГД-5 і вогнепальною зброєю, а це чи то пістолети і автомати, чи навіть великокаліберний кулемет НСВ-12,7 «Утьос», привезений для цієї мети Рубаном від Захарченко, так от мала зайти сама Надійка-терористка і почати: «здійснювати вибухи в середині будівлі ВР, а з використанням вогнепальної зброї і вибухових пристроїв ще й – вбивати зазначених державних діячів».

Тобто, слідчі з прокурорами запевняють, що Савченко з Рубаном, більше жодної особи як співвиконавців злочину не встановлено, не вважаючи главарів ДНР Захарченко і Тимофєєва, ну тоді ще треба було приплести сюди для більшого ефекту й Путіна з Лавровим, так от, реально виходить, лише Савченко, бо саме її визнали: «як організатором так і «безпосереднім виконавцем» теракту мала ДВІЧИ (це важливо!!!) вбити Президента, народних депутатів, Прем’єр-міністра, членів Кабміну і навіть невинних державних і громадських діячів – спочатку мінометним обстрілом, а потім гранатами і стрілецькою зброєю зайшовши в розвалену ВР.

Світлина від Анатолія Кравчука.

І ще одне, наступний абзац, в продовження описової частини злочину, починається: «у нічний час доби здійснити збройне захоплення та утримання будівлі ВР…

Тобто, з ранку, чи навіть вдень, розгромлена з «обрушеним куполом», як казав Луценко, будівля ВР в яку «водночас» під час бомбометання зайшла Савченко і повбивала там всіх, незрозуміло яким чином зібраних Президента з усіма вищеперерахованими, до громадських діячів включно перших осіб держави, це все не рахується, це все – «нєзачьот», бо після цього терорист Надя з Рубаном мали весь день сидіти в розвалинах ними ж розваленого «Урядового кварталу» або ж «житлових будинків розташованих на вказаних та прилеглих вулицях» на вибір, в очікуванні ночі лише для того, аби таки дочекавшись її, бо ж в цей час в країні ніхто б на ті розвалини навіть не звернув би уваги, не те що не прийшов би туди поцікавитись, а що це??? Бо ж в нас в країні, на переконання слідчих і прокурорів немає а ні армії, а ні поліції, ні СБУ з державною службою охорони України, в нас взагалі нікого і нічого немає, лише мертві, тобто вбиті – Президент, народні депутати, Прем’єр-міністр, члени Кабміну і державні та громадські діячі в придачу, ну й живії всіх живих Савченко з Рубаном, а да, забув, ще на шухері десь мали стояти Захарченко з Тимофєєвим – космічні пришельці з ДНР.

Так от, з настанням тої темної ночі, Надя мала вдруге зайти, чи проникнути в будівлю ВР, цього достовірно мені не відомо, бо прокурори просто не прописали цей момент в Поданні, як, до речі, і те, куди та Надя ділась з будівлі вдень, після масового зухвалого і жорстокого подвійного, з повтором вбивства перших осіб держави і де вона до того ж, переховувалась до настання ночі, але це дрібниці для наших слідчих, які чомусь ні чуть не цікавлять прокурорів, що здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні бо ж головне, що після того, як Надя двічі вбила Президента і всіх інших, що з ним зібрались у ВР, вона вночі вдруге зайшла, не виходячи, а це вже майже чудо, в будівлю ВР, але на цей раз, не для вбивства, а для «здійснення збройного захоплення та утримання будівлі ВР», бо вбивати за фантазією слідчого, треба вдень, а захоплювати і утримувати – лише вночі.

І це, повторюю, лише один абзац, ну плюс ще декілька речень від цього юридичного шедевру.

Але ж є принципові питання а де:

співучасники злочину, бо якщо розраховувати на те що хтось повірить в особисту участь "перших осіб ДНР" – Захарченко і Тимофєєва, то, вже казав, треба ще й Шойгу, Путіна, Лаврова туди вплітати, бо, ну що ж там, якщо "гулять то гулять";

поліція, при якій можна було б розвернути мінометні розрахунки в центрі Києва прямо на вулиці і лупашити з них по «Урядовому кварталу», а ще озброєні гранатометами і стрілецькою зброєю групи, які мали обстрілювати купол ВР, до того як він обрушився;

врешті елементарна логіка – як та Надя, заваливши одна (Рубан не в рахунок), ну ладно всю верхівку Держави, але ж і при цьому – купу мирних людей, нагадаю, мали обстрілюватись: «житлові будинки розташовані на вказаних та прилеглих до Урядового кварталу вулицях», після цього могла розраховувати на якесь життя в Києві? Та її порвали б самі люди, але ті питання не цікавлять наших слідаків і прокурорів, бо піар – понад усе!!!

Я навмисно розжував так детально той один абзац, аби акцентувати увагу на головному – документ підготовлено вкрай поверхнево і не професійно, з великою кількістю ляпів, що в майбутньому призведе до стандартної формули, по якій вже не перший рік працює наша навіть не прокуратура, а вся правоохоронна система – гучне затримання, яскравий піар, довге і тихе розслідування, повне розвалення справи в суді і тихеньке спускання її на тормозах з єдиним бажанням, аби якийсь назойливий журналюга не згадав про неї і не підняв галас, хоча, через рік-два кропіткого розслідування, а то й більше, це вже мало кого по-справжньому буде турбувати.

То ж питання – чи посадять Надю, на сьогодні звучить як знущання. Знущання не стільки над Надею, скільки, над правоохоронною та судовою системою в цілому і нами всіма зокрема.

Мабуть краще поставити інше питання – скільки ще то знущання продовжуватиметься, але це таке….