Роман Сущенко з Лефортово передав малюнки, зроблені цибулевим лушпинням та чаєм

Вівторок, 03 квітня 2018 12:15 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 627 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Передмістя італійського міста Парма Передмістя італійського міста Парма Фото - Укрінформ

Український журналіст Роман Сущенко, який незаконно утримується Росією у СІЗО "Лефортово",  надіслав два нових малюнки, зроблені у застінках.

Про це повідомила його донька Юлія Сущенко, -поділилося зі "Стожарами" видання "Укрінформ".

"Сьогодні отримала чотири листи від батька. Датовані вони серпнем, вереснем та груднем 2017 року. Приємно здивували два нових малюнки. Цього разу батько нас "переніс" до передмістя італійського міста Парма та маяка Ар-Мен, який знаходиться у французькій Бретані. Дуже атмосферно", - розповіла вона.

Як зазначив Роман Сущенко на зворотньому боці зображення маяка, його побудували на рифі острова Іль-де-Сен на скелі Ар-Мен під час відливу. Через його ізольованість будівництво маяка розтягнулося на 14 років. Цей маяк моряки називають "Пекло Пекельне".

1522744875 7605

Обидва малюнки виконані на папері формату А4 за допомогою кулькових ручок, олівця, чаю та лушпиння цибулі.

Загалом від власкора Укрінформу надійшло вже вісім малюнків. До цього він зобразив весняний пейзаж, вид на Париж та місто Сен-Мало, швейцарське місто Женеву та італійське Перуджу, а також пейзаж української місцевості - річки Рось.

Як відомо, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому висунули звинувачення у "шпигунстві". У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. В ГУР Міноборони це спростували.

Мосміськсуд продовжив арешт Сущенка до 16 вересня.