Польського політика звинувачують у шпигунстві на користь Росії

Середа, 04 квітня 2018 07:30 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1275 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Матеуш Піскорський з сепаратистом Захарченко Матеуш Піскорський з сепаратистом Захарченко

Матеуша Піскорського, польського політика і лідера партії "Зміна",  звинувачують у шпигунстві на користь Росії та Китаю - підтвердила Варшавська прокуратура.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Niezalezna, така інформація з’являлась і раніше, але усе це було медійними спекуляціями.

Піскорського затримали у травні минулого року. Відомо, що з 2013 року до травня 2016 року він брав участь в "діяльності російської цивільної розвідки, спрямованої проти Польщі". У рамках цієї діяльності він мав створити політичну партію і товариства, фінансовані Російською Федерацією.

Ці організації покликані були до виконання "оперативних завдань, які викликали б антиукраїнські настрої в Польщі і поляризували українсько-польські відносини". Піскорського також звинувачують в участі в якості спостерігача на так званому "референдумі" у Криму у березні 2014 року.

Як відзначає видання, розслідування проти Піскорського завершено. Термін його попереднього ув'язнення закінчується 7 травня 2018 року. Розслідування було продовжено до 27 червня 2018 року.

Останнє редагування Середа, 04 квітня 2018 07:46