#Stopadidas Українців закликають долучитися до флешмобу проти радянської пропаганди від бренду Adidas! Рекомендовані

Вівторок, 08 травня 2018 05:50 Автор  Стожари Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1064 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
#Stopadidas Українців закликають долучитися до флешмобу проти радянської пропаганди від бренду Adidas! Фото - з сайту компанії

Світовий бренд спортивного одягу Adidas до Чемпіонату світу з футболу 2018, який має відбутися в Росії, та який закликають бойкотувати українці по всьому світу, випустив колекцію одягу у дусі радянської пропаганди. На яскраво-червоних строях зображено герб Радянського Союзу та напис USSR. Це виявили користувачі Facebook з Литви та закликали розпочати флешмоб проти радянської пропаганди компанії Adidas #StopAdidas.

На сайті компанії з’явилася яскраво-червона сукня з написом USSR та під назвою «Russia Tank dress» за ціною $90.

To celebrate the upcoming World Cup this summer Adidas presents this scarlet red and white football jersey tank dress. Inspired by 1991 shirts worn by the Soviet Union, this casual Adidas dress has been reimagined in breathable mesh and features a USSR print to the front and oversized number 9 print to the back, which are details recalled from the original.

"Щоб відзначити чемпіонат світу з футболу, який відбудеться цього літа у Росії, Adidas представляє це яскраво-червоне з білим плаття. Воно надихалося футболками, які у 1991-му році носила збірна Радянською союзу і виготовлене з дихаючої тканини. Плаття оздоблене гербом, принтом СРСР та номером 9 на спині", - йдетья в описі товару на сайті

Поява такого одягу, що відкрито пропагує Радянський Союз та Росію, як наступницю тоталітарного режиму, обурила користувачів соціальних мереж Facebook та Twitter.

У коментарях користувачі соціальних мереж обурювалися просування «режиму, який знищив мільйони людей», цікавилися чи не планує бренд випустити одяг з нацистською символікою чи присвячений хімічним атакам в Сирії та започаткували флешмоб #Stopadidas на знак протесту.

До флешмобу приєдналося також МЗС Литви у Twitter:

“Все ще зустрічаються ті, хто хворий на «імперську ностальгію». Досить дивно, що серед них знаменитий Аdidas».

Литовці також закликали українців приєднатися до флешмобу!.

Від редакції: на сьогодні посилання на Russia Tank Dress на сайті Adidas не активне, однак Ви можете його розшукати у мережі Інтернет.

Останнє редагування Вівторок, 08 травня 2018 06:47