"Виросла в казармах і на полігонах". Неймовірна історія життя 33-річної жінки-офіцера Рекомендовані

Середа, 30 травня 2018 08:01 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 788 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Офіцер 30-ї ОМБр Ліна розповіла про свою долю в армії, життя після служби на Донбасі і розчулила до сліз навіть чоловіків.

33-річна молодший лейтенант пішла служити по стопах батька, який був кадровим військовим і вийшов на пенсію ще до початку війни на Донбасі.Про відважну жінку-воїна розповіли на сторінці “Повернись живою” в соцмережі Facebook.

33600789 1032736590217111 9159952816050012160 n 1Ліна будує кар’єру офіцера і збирається далі розвиватися на службі. «Я виросла в казармах і на полігонах. Для мене в цьому немає нічого такого – просто ти зробив одного разу свій вибір і тепер дотримуєшся його. Звичайно, ніхто з кадрових військових не думав, що доведеться якось воювати, але, коли чотири роки тому нам сказали переїжджати в батальйони – ми зрозуміли, що це не просто так», — розповідає дівчина.

Мініатюрна блондинка спочатку була солдатом, радіотелефоністом, в розвідвзводі.

«Безпосередньо в армії я з 2010-го. А взагалі в силових структурах ще довше – до ВСУ служила у військовому госпіталі», — згадує вона.

Зараз основне завдання Ліни– робота з особовим складом. З бази бригади в зоні ООС молодший лейтенант виїжджає на передову: говорить там з бійцями, дізнається про їхні проблеми і, само собою, намагається їх вирішити.

За словами тендітної але сильної духом Ліни, іноді негаразди не вимагають ніяких втручань: ти просто слухаєш людину і від цього йому вже стає легше.

Вдома Ліну чекає дитина. Маленька донечка. Дівчинка навчається в молодших класах і знає, що мама зараз на війні.