#StopRussianAggression! Російські "зелені чоловічки" фотографуються на території ОРДЛО Рекомендовані

Вівторок, 19 червня 2018 07:34 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 961 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
#StopRussianAggression! Російські "зелені чоловічки" фотографуються на території ОРДЛО Фото - ООС

Чергові докази відповідальності Росії за ведення військових дій в Україні оприлюднили самі окупанти. Російський військовий необережно видав своє місцезнаходження на окупованій території України у Приазов'ї -зробив селфі на фоні станції РЕБ, яка веде розвідку проти військових сил України, та виклав це фото у соціальній мережі.

Про це повідомляє портал української діаспори "Стожари" з посиланням на повідомлення Штабу Об’єднаних сил:

"Командування Об’єднаних сил цілеспрямовано здобуває відомості щодо діяльності російсько-окупаційних військ, які діють на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Від пильних очей розвідки Об’єднаних сил ворог не приховає своїх намірів та дій.

Разом - переможемо!
Слава Україні

Оприлюднюємо фотографію військових ЗС РФ

Фотографію зроблено 13.06.2018 року на території Новоазовської вітроелектростанції на одному з вітрогенераторів, підтвердженням цього є орієнтири: №1 – вітрогенератор; №2 – вітрогенератор; №3 – вигин полезахисної лісосмуги; №4 – вигин полезахисної лісосмуги.

На даній фотографії зображений комплекс радіоелектронних засобів розвідки (дві антени кругового типу радянського виробництва, дві сонячні батареї). Імовірно комплекс використовується для прослуховування, та радіопеленгації радіостанцій працюючих в короткохвильовому діапазоні частот від 3 до 30 МГц. Також біля антени, перебуває особа у військовій формі російського зразка. Можливо допустити, що це є представник одного з підрозділів оперативно-бойового забезпечення або військовий радник –інструктор Збройних сил Російської Федерації.

Щодо автора фотографії: наймовірніше, дана особа не є місцевим, про це вказує його вік (більшість представників місцевих «вояків» більш похилого віку) та його дії – представників місцевих «вояків» жорстко контролюють за фотографії котрі демаскують позиції та військову техніку, та не допускають до техніки РЕБ. Але ж ця особа на фотокартці перебуває біля секретної радіоелектронної техніки та вільно робить фотографії демаскуючи місце розташування засобу РЕБ".

35646920 389735361519086 7656024164284760064 o