20 дітей учасників АТО та волонтерів з України відпочинуть в Батумі Рекомендовані

Четвер, 05 липня 2018 07:49 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 915 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Соціальний проект «Діти просять миру» займається організацією відпочинку дітей учасників АТО та волонтерів з України в Грузії. Цього року 20 маленьких українців з 4 по 14 липня будуть насолоджуватись канікулами у столиці Аджарської Автономної Республіки Грузії Батумі.

Торніке Берекашвілі, консул Республіки Грузія в Одесі

«Діти просять миру» — це стало вже доброю традицією між Україною і Грузією, яка вже другий рік проводиться. Діти, я б сказав, героїв України в прекрасний регіон Грузії Аджарію. Їх там чекає дуже насичена програма. Будуть навіть зустрічатися зі своїми співвітчизниками там, і відпочинуть на 10 днів.

Еліко Маркелія, грузинська діаспора «Ілорі» в Херсоні

І сьогодні я привезла сюди дітей з нашого міста, які їдуть в Батумі. І хочу сказати величезне спасибі консула Грузії в Одесі Берекашвили Торніке, за таку організацію, за вкладення такого величезного праці. І я думаю, що для наших дітей це дуже корисно — поїхати в Грузію, обмінятися досвідом, познайомитися з новими дітками. І ми чекаємо вже — в липні, до нас в Херсон запросили батумських дітей. І вони у нас 20 липня вже приїжджають. Думаю, ми з гордістю зустрінемо всіх. І теж покажемо, яка у нас Україна багата, красива.

Діти зазначають: настрій перед подорожжю чудовий, а все, що вони планують робити в Грузії, — просто відпочивати.

Микита

Ми летимо сьогодні в Грузії, в місто Батумі. І у мене дуже гарний настрій. Країна дуже гостинних і добрих людей.

Мар'ян

Я займаюсь футболом, танцями. Не відмінник, але колишній. Тато в мене військовий, працює в Міністерстві оборони України, звання — підполковник. Настрій дуже шикарний, дуже хочу нових знайомств, нових подорожей. Ну, я збираюся максимально відпочити, максимально дізнатися нового. І погратися — і все, все, що треба.

Наступна подорож маленьких українців до Грузії може відбутись вже у серпні, а організатори зазначають: у майбутньому, звісно, планується розширення проекту.

 

Джерело: odessa.ua