Українці в Канаді вимагають визнати Росію спонсором тероризму

Середа, 18 липня 2018 10:37 Автор  Стожари Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 587 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Міжнародна спільнота мусить рішуче відреагувати на загрози безпеці, які походять від Росії

Про це з нагоди роковин авіакатастрофи рейсу МН17 заявив президент Конгресу українців Канади (КУК) Павло Грод.

"Відповідальність за цей ганебний вчинок лежить на керівництві Російської Федерації. Міжнародна спільнота повинна рішуче відповісти на загрози міжнародному миру, які створює російський режим", - сказав Грод.

Він додав, що КУК закликає Канаду та міжнародну спільноту визнати Росію державою-спонсором тероризму, а так звані "ДНР" та "ЛНР" - терористичними організаціями.

Грод також нагадав, що цієї неділі, 22 липня, по всій Канаді пройдуть панахиди й інші пам'ятні заходи, присвячені 298 жертвам трагедії.

У річницю збиття #MH17 СКУ закликає міжнародне співтовариство притягнути до відповідальності Російську Федерацію

Нагадаємо, 12 липня Верховна Рада Угоди ратифікувала угоду між Україною та Королівством Нідерландів про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов'язаних зі збиттям на Донбасі літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній.

Водночас міністри закордонних справ країн "Великої сімки" (G7) оприлюднили заяву перед черговою річницею катастрофи літака рейсу MH17 над Донбасом.

Довідка: "Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) – Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий на Сході України 17 липня. На його борту перебували 298 людей, всі вони загинули.

Нідерланди і Малайзія запропонували створити міжнародний трибунал у цій справі. Україна підтримала цю ідею.

Єдиною країною, яка виступила категорично проти створення трибуналу, є Росія.

У жовтні 2015 року міжнародне розслідування оголсило, що "Боїнг" був уражений ракетою з установки "Бук", який транспортували з території Росії.