Міністр внутрішніх справ Італії, заявив, що російська анексія Криму була законною, а революція в Україні - фальшивою! Рекомендовані

П'ятниця, 20 липня 2018 12:18 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1071 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Маттео Сальвіні - міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні - міністр внутрішніх справ Італії

Міністр внутрішніх справ Італії і глава правої партії "Ліга" Маттео Сальвіні заявив, що Росія законно анексувала український Крим, а революцію в Україні називає "фальшивою".

Про це повідомає "Європейська правда" з посиланням на інтерв'ю Маттео Сальвіні у The Washington Post.

"Був референдум, і 90 відсотків людей проголосували за повернення Криму до складу Російської Федерації", - сказав Сальвіні, відповідаючи на ремарку журналіста про незаконність псевдореферендуму в 2014 році.

"Порівняйте його з фальшивою революцією в Україні, яка була псевдореволюцією, що фінансується іноземними державами - подібно арабським революціям. Є деякі історично російські зони з російською культурою і традиціями, які законно належать Російській Федерації", - додав глава МВС.

Сальвіні підтвердив свою прихильність скасування європейських санкцій проти РФ, "тому що вони не довели свою користь, і, згідно з даними, вони завдали шкоди італійському експорту".

Лідер "Ліги" також заперечує фінансування своєї партії з боку партії Владіміра Путіна "Єдина Росія".

"Це фейкові новини. Ми подали в суд на тих, хто повідомив про це. Це неправда. Ми ніколи не брали жодного євро, жодного рубля або долара", - сказав він.