#SaveOlegSentsov Стан здоров'я Олега Сенцова невпинно погіршується Рекомендовані

Четвер, 09 серпня 2018 07:10 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 619 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Наталя Каплан, двоюрідна сестра Олега Сенцова, українського режисера, який 87-й день голодує в російській тюрмі, повідомила, що він майже не встає. 

"Все не просто погано, все катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення. Запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням, йому не передають листів, ніяких! Каже, що він зараз в інформаційному вакуумі і взагалі не знає, що відбувається.

ЄСПЛ наполягає про переведення до цивільної лікарні, причому ближче до місця прописки. Олег відмовився, каже, що він просто не переживе етап, а в цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він вже потрапляв в реанімацію, над ним знущаються ще більше, ніж в тюремній.

Це Росія, дитинко ... і я взагалі не уявляю, що ще можна зробити і як його витягти ... все дуже погано", - написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Навіть у разі його звільнення за ним доведеться відправляти літак. 

У коментарі Громадському вона наголосила: «Витягувати Олега потрібно терміново» і він у такому стані, що за ним потрібно відправляти медичний літак.

«Його небезпечно перевозити навіть звичайним пасажирським літаком, а якщо його хочуть відправити по етапу, так званими «столипінськими поїздами», то він там точно не виживе. Я добре знаю Олега і якщо він скаржиться, а зараз він скаржиться і передбачає кінець, то можу сміливо сказати, що все дуже погано і це можна множити на 100, тому що Олег з тих, хто не говорить, що погано до останнього», — розповіла сестра Сенцова.

Останнє редагування Четвер, 09 серпня 2018 07:24