Сенцов на зустрічі з правозахисницею назвав свій стан "передкритичним"

Вівторок, 14 серпня 2018 11:47 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 762 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Олег Сенцов Олег Сенцов REUTERS

За словами правозахисниці Зої Свєтової, вона розмовляла з режисером дві години у присутності начальника колонії та ще двох співробітників.

Російська правозахисниця і журналістка Зоя Свєтова зустрілася з українським режисером Олегом Сенцовим в колонії і розповіла про його стан.

Сам Сенцов назвав свій стан «передкритичним», - передають "Стожари" з посиланням на "RTVI".

За словами Свєтової, вона розмовляла з режисером дві години у присутності начальника колонії та ще двох співробітників. Правозахисниця розмовляла з Сенцовим в його палаті.Вона додала, що режисер знаходиться в «гарній і чистій» чотиримісній палаті.

«Лікарі колонії, яким Сенцов довіряє, вони роблять те, що можуть робити, але не роблять жодних прогнозів. Адвокат говорив, що йому роблять крапельниці і поживну суміш, яку він приймає. Але це ситуація, яка не може врятувати його життя», — додала Свєтова.

Також вона зазначила, що режисер не планує припиняти голодування та ціль голодування Сенцова залишається незмінною: звільнення українських політичних в'язнів з російських тюрем. На думку правозахисниці, потрібно якомога швидше вирішити проблему обміну російських та українських в'язнів.

Останнє редагування Вівторок, 14 серпня 2018 12:11